Paskutinioji „Keršytojų“ dalis gali būti skeliama į du filmus

Paskutinioji „Keršytojų“ dalis gali būti skeliama į du filmus

Holivude pasklido gandas, kad paskutinioji „Keršytojų“ dalis bus tokia didelė, o joje bus tiek įvykių, kad studija nusprendė skelti filmą į dvi dalis, nes jiems niekaip nepavyksta išsitekti vieno filmo rėmuose. Tokią informaciją patvirtino šaltiniai studijoje „Marvel“, skelbia dailymarvelite.com.

Pagal visą istoriją, „Keršytojuose 3“ galingiausi žemės superdidvyriai ir „Galaktikos sergėtojai“ susivienys tam, kad nugalėtų didžiausią visatos piktadarį titaną Thanosą. Gali būti, kad prie šios komandos taip pat prisijungs ir dar nematyti veikėjai, kuriuos turėtume išvysti artėjančiuose kitos „Marvel“ fazės filmuose. Tikėta, kad prie jų prisijungs ir dar viena grupė superherojų „Nežmonės“ (angl. „Inhumans“).

Filme vyks galutinis mūšis dėl visos visatos išlikimo. Į Žemę atkeliaus didžiausias visatos blogis Thanosas, kuris į begalybės pirštinę įstatys paskutinį begalybės akmenį ir taps beveik nenugalimas. Su nauja galia Thanosas sieks sunaikinti galingiausius žemės superdidvyrius, bet jiems į pagalbą atvyks kiti visatoje besiblaškantys didvyriai, kurių galios turėtų užtekti įveikti priešą.

Tokią trečiosios dalies idėja iš dalies patvirtina ir dar pavadinimų neturintys filmai jau numatytose datose. Dauguma kino ekspertų ir, tiesiog, kinomanų spėjo, jog trečioji dalis pasirodys praėjus keturiems metams po „Keršytojų: Ultrono amžiaus“ – 2019 m. gegužės 3 dieną. Tačiau visai neseniai studija „Marvel“ užfiksavo dar vieną datą savo filmui be pavadinimo – 2018 m. gegužės 4 dieną. Studijos prezidentas Kevinas Feige‘as dar prieš naujosios datos užfiksavimą buvo užsiminęs, jog planavo paleisti trečiuosius „Keršytojus“ po trijų, ne po keturių metų. Taigi, iš to galima padaryti labai logišką išvadą, jog stipriausi visatos superherojai susivienys prieš bendrą priešą 2018 metais, o galutinis jų mūšis įvyks 2019 metais.

Kol kas tai tik spėlionės ir reikia laukti oficialių studijos patvirtinimų. Kadangi tokie gandai, visgi, pasklido, jų ilgai laukti nereiks.

Naujausias filmas apie Žemės superdidvyrių susivienijimą „Keršytojai: Ultrono amžius“ pasirodys jau kitų metų gegužės 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles