MCM Comic Con London. „Šerlokas“ – paskelbta premjeros data ir pilnas ypatingos serijos anonsas

Londone vykstančioje populiariųjų menų parodoje „MCM Comic Con London“ prasidėjo antroji diena, o jos metu vyko turbūt laukiamiausias dienos renginys – visų mėgiamo serialo „Šerlokas“ (angl. „Sherlock“) pristatymas. Renginio metu buvo pristatytas ir svarbiausia, labai lauktas dalykas. Kūrybinė grupė pasakė, kada serialo gerbėjai galės išvysti specialiąją šventinę seriją. Ir tai bus naujametinė dovana, nes serija pasaulio ekranus pasieks ateinančią sausio 1 dieną.

Be viso to naujienų buvo ir dar daugiau. Kūrėjai pranešė, kad ypatingoji serija vadinsis „Šerlokas. Bjauri nuotaka“ (angl. „Sherlock. The Abominable Bride“). Ir galiausiai, ši serija turėtų būti rodoma ne tik per televiziją, bet ir kino teatruose. Nežinia, ar toks serialas pasieks ir Lietuvą, bet būtų tikrai smagu išvysti, kaip ypatinga „Šerloko“ serija atrodytų kine.

Ypatinga ši serija bus ne tik tuo, kad po jos reiks lauk dar bent metus iki naujojo sezono, bet ir tuo, kad „Šerlokas“ pirmą kartą žengia į Viktorijos laikus, į XIX amžių. Akivaizdu, kad dauguma serialo gerbėjų tą jau žinojo, bet kviečiame pažiūrėti anonsą, kuris yra kiek žemiau. Benedictas Cumberbatchas ir Martinas Freemanas atrodo labai šauniai.

Filmo kūrybinė grupė prisiminė kiek ankstesnį pristatymą. Serialo scenaristas Stevenas Moffatas net stebėjosi, kaip žmonės dabar neįsivaizduoja Šerloko pasirodymo senuose laikuose. „Pamenu vieną pristatymą, kai vienas žurnalistas manęs paklausė: „Kaip Šerlokas gali egzistuoti laikuose, kuriuose nėra iPhone‘ų?“ Tikrai labai smagu girdėti, kad žmonės priima tavo kūrybą, kuri yra šiek tiek nuklydusi nuo originalios istorijos“, – sakė S. Moffatas.

Kartu su juo pristatyme dalyvavo ir Maikroftą suvaidinęs Markas Gatiss, kurio teigimu, serialą kurti dažnesniu grafiku yra labai sudėtinga. „Dabar visi pagrindiniai aktoriai yra tikros žvaigždės. Kai kuriame 90 minučių trukmės serijas, surinkti visus ilgesniam nei trijų serijų sezonui praktiškai neįmanoma. Ir šiaip, nesiskųskit, pagal trukmę, mes sukūrėme 10 filmų, o Guy‘us Ritchie‘is per tą laiką pristatė vos 2“ – teigė jis.

Prie jų prisijungė ir dvi serialo aktorės Amanda Abbington ir Sue Vertue, kurios bandė visais įmanomais būdais susilaikyti, kad tik kuo mažiau išpasakotų būsimos serijos siužeto. Ir joms pasisekė, nes taip nieko tikslaus ir nepasakė. A. Abbington tik džiaugėsi, kad kūrėjams pavyko gerai įgyvendinti jos veikėją į Viktorijos laikus, kai moterys dar neturėjo tiek teisių, kiek šiais laikais. „Moderniame Šerloke mano veikėja yra labai stipri, išraiškinga, todėl buvo įdomu, kaip Stevenui pavyks ją perkelti į senuosius laikus. Esu tikra, kad jam pavyko ir man labai patiko filmuotis.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles