Aktorius Christopheris Lloydas svarsto apie sugrįžimą į filmą „Atgal į ateitį 4“

Aktorius Christopheris Lloydas svarsto apie sugrįžimą į filmą „Atgal į ateitį 4“

Pamišusį profesorių įkūnijęs ir jau legenda tapęs aktorius Christopheris Lloydas teigia, kad sutiktų grįžti daktaro Emeto Brauno vaidmeniui ketvirtajai filmo „Atgal į ateitį“ (angl. „Back to the Future“) daliai. Nors jau praėjo 28-eri metai nuo trečiosios šios istorijos dalies premjeros, filmo fanų susidomėjimas šia juosta išliko toks pats stiprus kaip ir anksčiau, o pirmoji dalis vis dar yra labai populiarus pasirinkimas Šiaurės Amerikoje ir Junginėje Karalystėje esančiuose kino teatruose po atviru dangumi.

1985 m. Roberto Zemeckio parašytas ir režisuotas pirmasis „Atgal į ateitį“ filmas užfiksavo to laikmečio kartos įsivaizdavimą, koks galėtų būti keliavimas laiku, kartu su pakvaišusiai ir atminty įstrigusiais veikėjais Marčiu MakFlajumi, kurį vaidino Michaelas J. Foxas ir Daktaru Emetu Braunu. Kas prasidėjo su visai (ar ne visai) paprasta misija, kuri turėjo užtikrinti, kad Marčio tėvai praeityje susitiktų ir pamiltų vienas kitą, kad Martis taip užsitikrintų savo paties ateitį, nuvedė iki besitęsiančių nesėkmingų Marčio nuotykių. Apie ketvirtąją šios istorijos dalį kalbama jau beveik 30 metų ir kol dar niekas oficialiai nevyksta, Ch. Lloydas teigia, kad mielai sugrįžtų į šią istoriją. Kiek anksčiau aktorius apie tai prasitarė interviu „Phoenix New Times“ naujienų portalui, kurio metu kaip tik ir buvo kalbamasi apie šią istoriją. Interviu metu aktorius buvo pakankamai entuziastingai nusiteikęs dėl ketvirtosios dalies idėjos, net gi praėjus beveik 30-čiai metų: „Man būtų nepaprastai malonu. Labai norėčiau būti ir ketvirtajame filme, jeigu autoriai sugalvos teisingą šios dalies idėją, kuri išplėstų jau esamą istoriją, kaip tai iki šiol darė jau esamos trys dalys,“ – komentavo aktorius Ch. Lloydas. Kol dar nėra jokių aiškių pasisakymų apie tai ar R. Zemeckis, ar „Fox“ norėtų sugrąžinti šią istoriją, išlieka abejonių ar šios istorijos gerbėjai šokinėtų iš džiaugsmo, jeigu vėl sugrįš legendiniai herojai?

Akivaizdu, kad Ch. Lloydas labai didžiuojasi savo darbu jo fanų mėgstamiausioje istorijoje: „Aš manau, kad tai labai pozityvus filmas. Daugybė žmonų sakė man, kad „Atgal į ateitį“ padėjo jiems išgyventi įvairius sunkumus su kuriais jiems teko susidurti paauglystėje. „Atgal į ateitį“ padėjo pakylėti jų dvasią ir padėjo tapti jiems labiau optimistiškais. Aš manau, kad tai labai reikšmingas dalykas ir džiaugiuosi, galėdamas būti to dalimi,“ – teigė aktorius. Tad darosi visiškai akivaizdu, kad aktorius yra stipriai atsidavęs savo fanams ir sugrįžti filmuotis ketvirtajai daliai jam būtų vienas malonumas.

Pastaruoju metu daug 1980 m. nostalgiją keliančių filmų sėkmingai grįžta į šiuolaikinius kino ekranus su naujomis dalimis ir istorijos tęsiniais. Kelias prie šio filmo teisių neturėtų būti sunkus, kadangi „Atgal į ateitį“ teisių turėtojai šiuo metu yra „Universal Pictures“, tad pakankamai kūrybinga idėja galėtų privilioti R. Zemeckį ketvirtajai daliai. Ch. Lloydas pabrėžia: „Manau, kad visų pirma svarbiausia yra tai, kad R. Zemeckis ir scenarijaus autorius Bobas Gale‘as norėtų kurti dar vieną dalį. Iš tikrųjų manau, kad pats svarbiausias dalykas yra tas, kad jie sugalvotų tinkamą idėją. O tai yra sunkiausias išbandymas, kadangi negalima nuleisti kartelės žemiau, nei jau esančioms dalims. Tačiau tikiu, kad kažkada tai tikrai įvyks.“

Užkietėję filmo „Atgal į ateitį“ fanai gali ramiau atsikvėpti, kadangi 80-tųjų klasika tapę filmai tikrai nežada būti perkuriami. Tad arba sulauksime ketvirtosios istorijos dalies su jau pamiltais herojais, arba leisime šiai istorijai eiti užtarnauto poilsio. Bent jau dabar žinome, kad kol kas „Atgal į ateitį 4“ neturi išleidimo datos, tad lieka tik spėlioti, kaip klostysis tolimesnis šio filmo kelias.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles