Į „Deadpool 3“ sugrįžta Hugh Jackmanas ir jo Ernis

Filmo „Deadpool“ žvaigždė Ryanas Reynoldsas dar kartą tiesiog išlydė visiems smegenis. Galime jau teigti, kad marketingo meistras šią naktį numetė tikrą „Marvel“ multivisatos dydžio bombą paskelbęs, kad trečioji „Deadpool“ dalis ne tik pasirodys 2024 metų rugsėjo 6 dieną, bet prie jos prisijungs ir Hugh Jackmanas, kuris dar kartą suvaidins savo ikoniškąjį personažą Ernį.

Šią naujieną Reynoldsas pristatė visiškai savitu stiliumi. Savaime suprantama, tai buvo vaizdo klipas, kuriame jis pasakojo, kaip nespėjo į „D23 Expo“ paarodą, nes sunkiai dirbo su „Deadpool“ tęsiniu, kaip net sėdėdamas tualete rašė scenarijų ir jam sunkiai sekėsi. Kol galiausiai, viena geniali mintis atėjo į galvą ir pro šalį praeinančiam Hugh Jackmanui jis pasakė „Ei, Hugh, gal sutiktum dar kartą suvaidinti Ernį?“ Į tai Hugh Jackmanas atsakė „Tai aišku, Ryanai“.

Ir nuo dabar visas internetas tiesiog ūžia. Mat pastarasis kartas, kada Hugh Jackmanas vaidino Ernį, buvo filme „Loganas“, kuriame jis itin gražiai atsisveikino su šiuo personažu. Ir tai buvo pabaiga, po kurios aktorius sakė daugiau nebegrįšiantis prie šio veikėjo, nes pasiruošti vaidinti jam reikalauja gerokai per daug fizinių jėgų. Pasirodo, niekas negali atsakyti Ryanui Reynoldsui.

Kaip konkrečiai Loganas bus sugrąžintas į gyvenimą ir apskritai – „Marvel“ visatą – kol kas neaišku. Neabejojama, kad tai tikrai bus tas vienas ir vienintelis kartas, todėl didesnių lūkesčių turbūt nereiktų susikelti, o yra ir nemaža tikimybė, kad būtent šiame filme bus pristatytas kitas Ernio variantas, kitas aktorius, kuris perims Ernio personažą ir toliau pasakos Logano istoriją būtent „Marvel“ visatoje.

Kaip bus, sužinosim po 2 metų, o dabar kviečiame pažiūrėti klipą, kuriuo Ryanas Reynoldsas ir pristatė šią naujieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles