Po teroro akto Dany Boonas atšaukia filmavimus Briuselio oro uoste

Po teroro akto Dany Boonas atšaukia filmavimus Briuselio oro uoste

Prancūzų aktorius ir režisierius Dany Boonas kartu su visa savo naujojo filmo komanda turėjo vienai dienai įsikurti Zaventemo oro uoste Briuselyje, kur buvo ketinama filmuoti juostą „Specialiųjų pajėgų kvailys“ (pranc. „RAID Dingue“, RAID – specialusis Prancūzijos policijos dalinys, skirtas kovoti su terorizmu ir itin žiauriais nusikaltimais. Lietuvoje RAID atitinka Lietuvos policijos specialiųjų operacijų rinktinė ARAS). Tačiau antradienį kaip tik čia nugriaudėjo sprogimai, nusinešę 31 žmogaus gyvybę ir sužeidę dar mažiausiai 300.

„Numatyta filmavimo diena oro uoste atšaukta dėl atakų“ patvirtino viena iš D. Boono filmo produkcijos asistenčių Sylvie van Ruymbeke. Tačiau numatomos premjeros data (2017 m. vasario 1 d.) dėl šios priežasties neturėtų būti pakeista.

Savo socialinio tinklo Facebook paskyroje D. Boonas išsakė tai, ką mano apie atakas Briuselyje: „Visas savo mintis siunčiu aukoms ir jų artimiesiems, ir visai Belgijai, kurią taip myliu, šiai tokiai svetingai šaliai, kurioje studijavau ir kurioje praleidau 7 metus. Tai belgai išrado gerumą. Belgija yra maža savo dydžiu, tačiau didelė savo humanizmu ir savo drąsa.“

Belgijoje ir Paryžiuje filmuojama juosta „Specialiųjų pajėgų kvailys“ pasakos apie tai, kaip vienas šiek tiek išsiblaškęs policininkas bando patekti į elitinę policijos specialių pajėgų rinktinę RAID. Filmavimai vyks iki gegužės 27 d. Filme vaidins Alice Pol, Michelis Blancas ir pats režisierius D. Boonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles