„Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ rengiasi įspūdingam debiutui

„Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ rengiasi įspūdingam debiutui

Didžiausiu superherojų susidūrimu kino istorijoje žadantis tapti filmas „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) neabejotinai domina viso pasaulio žiūrovus. Kaip praneša „Deadline“, tas susidomėjimas gali sumušti ne vieną pelningumo rekordą.

Pasak tinklapio, visame pasaulyje šį savaitgalį 35 000 kino teatrų debiutuosiantis filmas per pirmąjį savaitgalį ruošiasi surinkti daugiau nei 350 milijonų dolerių. Jei „Deadline“ prognozės“ pasitvirtintų, tai būtų antra pagal dydį filmo premjera ne vasaros sezono metu. Pirmoji vieta priklauso pernai šį rekordą pasiekusiam filmui „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“), surinkusiam beveik 400 mln. dolerių.

Manoma, kad filmas Šiaurės Amerikoje surinks apie 150 mln. dolerių, kas jau tampa įprasta visiems filmams apie superherojus. Likusiame pasaulyje juosta veikiausiai uždirbs apie 200 mln. dolerių, nors „Deadline“ pastebi, kad prognozuoti likusio pasaulio reakcijas į filmą yra sunku.

Prieš kurį laiką buvo paskelbta, kad pats filmas kainavo apie 250 mln. dolerių. Dar 150 mln. kainavo jo reklama ir platinimas. Tai reiškia, kad tam, jog filmas atpirktų „Warner Bros“ pastangas, per visą savo rodymo laikotarpį jis turi surinkti dvigubai tiek – bent 800 mln. dolerių. „Variety“ prieš kurį laiką pranešė, kad studija nusiviltų, jeigu Zacko Snyderio juosta uždirbtų mažiau nei milijardą.

Toks stiprus debiutas nukreips filmą teigiama linkme. Jis pradės „Warner Bros“ kuriamą „DC Comics“ kino visatą, todėl jis studijai reiškia itin daug.

Tai, ar prognozės išsipildys, galima bus įsitikinti jau šį savaitgalį, kai „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ pasirodys ir Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles