Raudonojo kilimo premjeroje Vilniuje – naujausias Dexterio Fletcherio filmas

Šįvakar, kovo 23 d., Vilniuje įvyks iškilminga raudonojo kilimo premjera – garsus britų aktorius ir režisierius Dexteris Fletcheris Lietuvos žiūrovams asmeniškai pristatys naujausią savo filmą „Erelis Edis“.

„Sundance“ kino festivalyje pristatytame ir audringų žiūrovų plojimų sulaukusiame, pagal tikrą istoriją sukurtame filme vaidina Holivudo aktorius Hugh Jackmanas ir kylanti britų kino žvaigždė Taronas Egertonas, išgarsėjęs vaidmeniu komedijoje „Kingsman. Slaptoji tarnyba“.

Premjeros Lietuvoje metu D. Fletcheris ne tik pats pristatys pagal tikrą istoriją sukurtą komišką dramą, bet ir po kino seanso mielai atsakys į visus žiūrovų klausimus, papasakos apie filmo herojų Eddie Edwardsą ir darbą su ryškiausiais kino aktoriais.

Išskirtinėje komiškos dramos premjeroje Lietuvoje D. Fletcherį lydės ir jo žmona – Lietuvos teatro režisierė Dalia Ibelhauptaitė. Į premjerą Vilniuje atvyks ir Holivudo kino studijos „20th Century Fox“ atstovai, taip pat gausybė Lietuvos žymių žmonių.

„Eddie yra tikras įkvėpimas. Savo ryžtu ir narsumu sužavėjęs milijonus, todėl pamaniau, jog sukurti filmą, kuris žmonėms sukeltų šypseną ir padrąsintų siekti savo tikslų yra puiki mintis“, – viename interviu pasakojo D. Fletcheris.

Komiškoje dramoje „Erelis Edis“ pasakojama apie britų žiemos sporto žvaigždę Eddie Edwardsą, kuriuo niekas netikėjo, tačiau jo paties tikėjimas savo jėgomis buvo toks stiprus, jog įveikė visas kliūtis. Nuo pat mažų didžiausia jo svajonė buvo dalyvauti olimpinėse žaidynėse, tačiau sunkia kaulų liga sirgusio vaikino svajonės tapti sportininku kėlė šypseną ne tik bendraamžiams, bet ir gydytojams.

Išskirtinė filmo „Erelis Edis“ premjera įvyks šiandien, kovo 23 d. 19 val., Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“. Į kitus Lietuvos kino teatrus filmas atkeliaus nuo balandžio 1 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles