Margot Robbie vaidins filme apie Tonyą Harding

Margot Robbie vaidins filme apie Tonyą Harding

Australų aktorė Margot Robbie vaidins amerikietę olimpinę dailiojo čiuožimo čempionę ir bulvarinių laikraščių įžymybę Tonyą Harding. Patvirtinta, kad „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) žvaigždė jau yra įtraukta į vaidybinio filmo „Aš – Tonya“ (angl. „I, Tonya“) aktorių sąrašą. Be vaidybos M. Robbie prisidės prie būsimo projekto kaip viena iš prodiuserių.

Filmas, kuriam scenarijų rašo Stevenas Rogersas, pasakos apie juodadarbę T. Harding, kuriai 1994 m. JAV dailiojo čiuožimo čempionate teko kovoti su elegantiškesne Nancy Kerrigan. Šis čempionatas atsidūrė ne tik JAV, bet ir viso pasaulio sporto visuomenės dėmesio centre, nes per jį N. Kerrigan buvo užpulta ir jai metaliniu strypu buvo sužalotas kelis.

Nepaisant per užpuolimą patirtos traumos N. Kerrigan, kaip ir T. Harding, pateko į JAV olimpinę rinktinę ir dalyvavo Lilehamerio Olimpinėse žaidynėse, kur N. Kerrigan laimėjo sidabro medalį, o T. Harding liko aštunta. Tuomet teisėsaugos institucijoms pavyko atsekti, kad N. Kerrigan užpuolimą organizavo T. Harding buvęs sutuoktinis Jeffas Gillooly ir jos asmens sargybinis Shawnas Ekchardtas. T. Harding taip pat buvo pateikti kaltinimai. Savo kaltę ji pripažino, kas leido išvengti realios laisvės atėmimo bausmės. Tačiau už šitokį nesportišką elgesį T. Harding neteko visų iki tol iškovotų trofėjų ir jai uždrausta toliau dalyvauti profesionaliose sporto varžybose.

M. Rogers paskutiniu metu buvo galima išvysti biografinėje dramoje „Didžioji skola“ (angl. „the Big Short“) ir komiškoje kriminalinėje dramoje „Susikaupk“ (angl. „Focus“). Artimiausi jos projektai, jau netrukus pasieksiantys kino ekranus – „Viskis, tango ir fokstrotas“ (angl. „Whiskey Tango Foxtrot“), „Legenda apie Taraną“ (angl. „The Legend of Tarzan“) bei jau minėtas „Savižudžių būrys“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles