Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (02.27 – 03.01)

Pasibaigiant vasariui ir perkopiant į kalendorinį pavasarį, situacija kol kas nesikeičia, ir pasaulio kino rinkose dominuoja visi vasario mėnesio hitai. Tačiau atsirado ir keli narsuoliai, kurie pabandė pakonkuruoti su itin galingais priešininkais. Naujokai jautėsi irgi ganėtinai gerai, todėl studijos tikrai turėtų likti patenkintos savo debiutuojančių filmų rezultatais. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) – tris savaites iš eilės dominuojanti žinomos rašytojos E. L. James knygos adaptacija net negalvoja užleisti savo pozicijos kitiems projektams. Juostai šį kartą pavyko užsidirbti 36 milijonus dolerių iš 59 rodomų teritorijų. Filmas vis dar puikiai laikosi Eropoje, tačiau Azija tarptautinį hitą pasitiko itin šaltai. Vos iš ketvirtos pozicijos su 1,8 mln. doleriais filmas startavo Pietų Korėjoje. Daugiausiai filmas užsidirbo Jungtinėje Karalystėje, kur jau turi 46 milijonus. Bendras juostos pasiekimas visame pasaulyje – 486 milijonai dolerių. 500 milijonų dolerių barjeras bus pasiektas iki naujos savaitės penktadienio.

„Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) – puikiai save rodo naujausias režisieriaus Matthew Vaughno filmas apie nepaprastą šnipų darbą. Iš 48 teritorijų filmas užsikalė 25,8 milijonus dolerių. Filmas šiuo metu savo sąskaitoje turi 210,2 milijonus dolerių bendrų pajamų, ir juostos vis dar laukia Kinijos teritorija, kurioje jai žadami gana geri pinigai.

„Galingasis 6“ (angl. „Big Hero 6“) – naujausias studijos „Disney“ animacinis projektas su rekordais startavo Kinijoje, kur per pirmas dvi dienas užsidirbo 14,8 milijonus. Iš viso savaitgalis vis dar nenurimstančiai juostai atnešė 21,6 milijonus dolerių. Bendrai filmas jau turi 572,1 milijonus dolerių. Jeigu juosta gerai laikysis Kinijoje, ji gali tapti pačiu pelningiausiu 2014 m. animaciniu filmu.

„Amerikiečių snaiperis“ (angl. „American Sniper“) – naujausias legendinio Clinto Eastwoodo tikrais faktais paremtas karinis filmas savo sąskaitas  papildė 19,5 milijonais iš 59 šalių. Tarptautiniuose vandenyse filmas užsidirbo jau 139,1 milijoną dolerių, o tėvynėje net 331 milijonus. Jau greitai filmas Šiaurės Amerikoje paims pirmąją pelningiausių 2014 metų filmų vietą. Bendras juostos rezultatas visame pasaulyje – 470,2 milijonai dolerių. Dėl 500 mln. dolerių pajamų viskas kaip ir aišku, ypač, kai juostos vis dar laukia Rusija ir dar kelios šalys.

„Kempiniukas Plačiakelnis“ (angl. „SpongeBob Movie: Sponge out of Water“) – animacinis projektas apie povandeninę šutvę ir jų nuotykius šį savaitgalį surinko 14,2 milijonus iš 46 teritorijų. Juosta puikiai startavo iš pirmų pozicijų Italijoje ir Suomijoje. Filmas jau užsidirbo 236 milijonus dolerių. Jo dar laukia 31 šalis.

„Susikaupk“ (angl. „Focus“) – laimėjęs savaitgalį Šiaurės Amerikoje, naujausias filmas su Willu Smithu pagrindiniame vaidmenyje tarptautiniuose teritorijose irgi jaučiasi visai neblogai. Juosta iš 31 šalių premjerinį savaitgalį užsidirbo 12,2 milijonus dolerių. Daugiausiai filmui davė Rusija (3,1 mln.), kurioje ponas Smithas yra labai populiarus. Bendrai 50 milijonus dolerių kainavęs filmas po pirmojo savaitgalio visame pasaulyje turi  31,3 milijonus dolerių.

„Geriausias egzotiškas Marigold viešbutis 2“ (angl. „The Second Best Marigold Hotel“) – 2011 metų tarptautinio kino hito tęsinys startavo iš pirmos pozicijos savo tėvynėje, Jungtinėje Karalystėje, kur užsidirbo 5,9 milijonus dolerių. Anksčiau, prieš savaitę juosta startavo Australijoje, kur starte susikrovė 3,05 milijonus. Bendrai filmas turi 9,4 milijonus dolerių ir jam žadama puiki ateitis. Jau šį savaitgalį filmas praplečia savo premjerų skaičių iki 41 teritorijų.

„Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“) – keturis Oskarus laimėjusiam filmui šį sykį pavyko užsidirbti 5,8 milijonus dolerių. Juosta startavo Prancūzijoje, kur užsidirbo 1,6 milijonus iš 159 ekranų. Tarptautinės filmo pajamos – 46 milijonai, o pasaulinės – 86,2 milijonai.

„Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“) – 64 šalys naujausiam režisierių Wachowski filmui skyrė 3,5 milijonus dolerių. Dabar jau drąsiai galima teigti, jog tai kol kas didžiausias šių metų nevykėlis, kuris kainavo 175 milijonus dolerių be reklamos ir sugebėjo sukaupti tik 124,2 milijonus dolerių. Juosta ateinantį penktadienį pasirodys Kinijoje, tačiau net ir tokia galinga teritorija neišgelbės filmo kūrėjų ir studijos nuo tokio didžiulio fiasko.

„Visko teorija“ (angl. „Theory of Everything“) – 46 teritorijos dar vienam Oskariniam filmui davė 3,2 milijonus dolerių. Viskas dėka to, jog juosta startavo tokiuose šalyse kaip Čekija, Danija, Peru, Filipinai, Rusija, Slovakija, Pietų Afrika ir Turkija. Biografinės dramos sąskaitoje dabar jau 110,2 milijonai globalinių pajamų.

Ateinantį savaitgalį be abejonės didžiausia premjera laikomas antrasis „Geriausias egzotiškas Marigold viešbutis “ (angl. „The Second Best Marigold Hotel“) ir naujausias režisieriaus N. Blomkampo filmas „Čapis“ (angl. „Chappie“), todėl galima teigti, jog jie sugebės pakovoti su vis dar gerai ginkluotais senbuviais ir po truputi išstums juos iš pirmųjų topo pozicijų.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles