I. Miškinio filmas „Karalių pamaina“ pristatomas Vokietijos kino žiūrovams

Naujausias režisieriaus Igno Miškinio filmas „Karalių pamaina“ toliau keliauja per užsienio filmų festivalius.

Trisdešimtajame Tarptautiniame Braunschweigo filmų festivalyje Vokietijoje lapkričio 7-13 dienomis jis bus parodytas kategorijoje „Naujas tarptautinis kinas“. Braunschweigo filmų festivalis, vykstantis nuo 1986 m., yra į aukščiausius filmų kūrimo standartus besilygiuojantis festivalis jauniesiems Europos kino kūrėjams. Taip pat šiame festivalyje svarbi yra tema „Muzika ir filmas“ – didelis dėmesys skiriamas pristatomų filmų garso takeliui.

O nuo rytojaus, spalio 6 d., vyks Latvijos Nacionalinis filmų festivalis „Lielais Kristaps“, kur visi metų geriausi Latvijos kino industrijos darbai atsiduria 23 kategorijose. Šiemet iš viso apdovanojimams pristatyta 70 geriausių Latvijos filmų. „Karalių pamaina“ nominuota dviejose kategorijose: „Geriausias kompozitorius“ ir „Geriausia garso režisūra“. Su filmo garsu dirbo talentingi latviai – muziką įrašė Edgars Rubenis, o visą garso takelį sukūrė Ernests Ansons.

Puikų latvių darbą įvertinti galite jau pasižiūrėję naujausią filmo treilerį, o „Karalių pamainos“ premjera Lietuvoje jau ne už kalnų – spalio 21 d.:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles