Dave‘as Bautista filme „007 Spectre“: blogiukas ir tikras greičio monstras

Filmuose apie Džeimsą Bondą dėmesys įprastai tenka ne tik agentui 007 ir jo moterims, bet ir priešams, kurie neretai būna itin intriguojančios asmenybės. Štai jau šią savaitę Lietuvą pasieksiančiame naujajame „007 Spectre“ jų bus net keletas – be pagrindinį niekšą įkūnijusio Christopho Waltzo, Bondą sustabdyti mėgins aktorius ir imtynininkas, filme „Galaktikos sergėtojai“ regėtas Dave‘as Bautista.

Ringe ilgą laiką tiesiog Batista vadinęsis daugkartinis pasaulio imtynių čempionas filme „007 Spectre“ suvaidino poną Hinksą, kuris tampa viena didžiausių kliūčių Džeimso Bondo kelyje. 46-erių D.Bautistos herojus persekioja specialųjį agentą Austrijos Alpėse, kur jie grasina vienas kitą nudobti kaudamiesi ant skriejančio traukinio stogo. O vienas vaizdingiausių jų susitikimų naujojoje juostoje įvyksta Romoje. Čia Hinksas persekioja ypatingąjį Džeimso Bondo „Aston Martin DB10“ vairuodamas ypač greitą „Jaguar C-X75“.

„USA Today“ pakalbino D.Bautistą apie įspūdingą superautomobilių gaudynių sceną. Pasak aktoriaus, jam „Jaguar C-X75“ buvo leista vairuoti net ilgiau, nei jis pats būtų norėjęs. „Kalbant nuoširdžiai, nesu greičio fanatikas. Mano herojus – tikras greičio monstras, bet aš toks tik filme. Sėdėti prie tokio automobilio vairo – milžiniška atsakomybė, tiesiog nenorėjau būti už jį atsakingas. Teko vairuoti Romos gatvėmis ir tikrai nenorėjau sumaitoti šio milijonus dolerių kainuojančio prototipo į kokią nors tūkstančio metų senumo romėnų skulptūrą“, – juokdamasis kalbėjo jis.

Filmo „007 Spectre“ istorija tęsiasi po ankstesnėje juostoje „007 operacija Skyfall“ matytos Raulio Silvos atakos prieš Jungtinės Karalystės karinę žvalgybą MI6. Naujuoju M paskirtajam Garetui Meloriui (akt. Ralphas Fiennesas) tenka kovoti su politiniu spaudimu, kuris kelia grėsmę visos organizacijos ateičiai. Tuo pat metu Džeimsas Bondas mėgina išnarplioti painų sąmokslininkų tinklą savais būdais. Paaiškėja, kad vienintelis jo šansas – veikti savarankiškai ir apsaugoti galingo priešo dukrą. Agentas 007 leidžiasi į kelionę iš Meksikos į Austriją ir Maroką. Džeimso galimybės ribotos, tačiau atsikvėpti jam nebus kada, mat įvykių sūkuryje jis susidurs su praeities šmėkla.

Lapkričio 6 dieną Lietuvą pasieksiančio filmo „007 Spectre“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles