Aiškiaregę filme „Mėnesienos magija“ suvaidinusi Emma Stone teigia, kad jai vaidenasi miręs senelis

Naujajame Woody Alleno filme „Mėnesienos magija“ (angl. „Magic in the Moonlight“) aiškiarege Sofija tapusi aktorė Emma Stone viešėdama televizijos laidoje „Late Night with David Letterman“ paatviravo, kad kartais išties jaučia turinti ryšį su dvasių pasauliu. Holivudo žvaigždė teigė ne tik tikinti vaiduokliais, bet ir susidūrusi su vienu jų tikrame gyvenime.

Filme „Mėnesienos magija“ E.Stone herojė Sofija įtikina kilmingą bei labai turtingą prancūzų šeimą, esą ji gali užmegzti kontaktą su išėjusiais anapilin. Skeptiškam iliuzionistui Stenliui (akt. Colinas Firthas) skiriama užduotis išsiaiškinti, ar paslaptinga jauna mergina turi aiškiaregės talentą ar tiesiog yra itin gabi įtaigos ir apgavystės meistrė.

Kalbėdama su populiariuoju laidų vedėju Davidu Lettermanu E.Stone tikino, kad nepaaiškinami ir magiški dalykai gali dėtis ne tik filmuose, bet ir tikrame gyvenime. Paprašyta papasakoti, ar jai gyvenime yra tekę susidurti su paranormaliais reiškiniais, aktorė prisiminė sunkiai įtikėtiną jos šeimos istorija. „Kartais man vaidenasi miręs senelis. Jo vėlė iki šiol man vis atneša ketvirčio dolerio monetų. Tikrai sunku tuo patikėti, bet vis jas randu. Kaip žinau, kad tai jis? Tiesiog jaučiu. Nors nesu jo niekada mačiusi, esu įsitikinusi, kad tai – senelio darbas“, – šypsojosi 25-erių mergina.

Tiesa, jokių svarių įrodymų, kad yra susidūrusi su senelio vaiduokliu, E.Stone negalėjo pateikti. „Tiesiog turiu tokią nuojautą, tai – savotiška šeimos legenda. Juk toks ir yra visas antgamtiškų reiškinių grožis bei žavesys – jie nepaaiškinami, magiški“, – tvirtino ji. Aktorė intrigavo publiką neatskleisdama, ar filme jos herojė Sofija yra šarlatanė, ar tikra mediumė, pažabojusi burtus.

Šilta, idiliškų vaizdų ir romantikos kupina istorija, paženklinta mėnesienos šviesos ir magijos Lietuvos kino teatruose – nuo rugsėjo 5 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles