Denzelis Washingtonas prieš filmo „Ekvalaizeris“ premjerą nutarė pasirūpinti organizmo valymu

Įtemptuose veiksmo trileriuose visuomet sužibantis aktorius Denzelis Washingtonas jau rugsėjį vėl pasirodys Lietuvos kino teatruose. Šįsyk – aštrių pojūčių kupiname filme „Ekvalaizeris“ (angl. „The Equalizer“), kur D.Washingtono herojaus laukia akistata su krauju savo kelią žyminčiais rusų banditais. Ruošdamasis kibti į darbus po vasaros atostogų aktorius nutarė pasirūpinti organizmo valymu, tačiau šią žinią pasigavusi žiniasklaida interpretavo ją visai kitaip.

Populiariame garsenybių gyvenimus sekančiame portale Tmz.com pasirodė žinutė, esą 59-erių D.Washingtonui prireikė detoksikacijos kurso po pašėlusių atostogų. Teigiama, kad visą liepą trukęs aktoriaus poilsis buvo išties laukinis – su daug alkoholio ir bemiegių naktų. Nurodoma, kad D.Washingtonas su žmona Pauletta linksminosi it būtų perpus jaunesni, leido dienas jachtoje ir nesustodami rengė vakarėlius. Grįžus į Los Andželą po tokių atostogų, gelbėti D.Washingtono sveikatą neva griebėsi visas būrys profesionalų – mitybos reguliavimo specialistas, specialiai nusamdytas virtuvės šefas ir specialus treneris.

Tiesa, žinant solidų D.Washngtono įvaizdį, sunku patikėti, kad gruodį 60-ies metų jubiliejų švęsianti Holivudo žvaigždė būtų leidusi sau tokį beatodairišką elgesį, juolab – nėra jokių tą patvirtinančių nuotraukų.

Pranešimus apie aktoriaus detoksikacijos kursą paneigė ir oficialūs jo atstovai. Žiniaskalidai išplatintame pranešime rašoma, kad D.Washingtono sveikatos patikrinimas ir organizmo valymas buvo planinis. „D.Washingtonas kas kartą po atostogų atlieka tokį patį organizmo valymo kursą. Prieš aktyvų darbą būtina sureguliuoti jo mitybos programą ir kūno balansą. Apgailestaujame, kad iš to tuščioje vietoje išpūstas didžiulis burbulas. Ši procedūra – nieko naujo“, – aktoriaus atstovus cituoja Etonline.com.

Šaltų nervų ir tvirtų moralės principų buvusį specialiųjų pajėgų karį, kurį filme „Ekvalaizeris“ įkūnijo D.Washingtonas, Lietuvos žiūrovai išvys nuo rugsėjo 26 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles