Filmo „Pabėgimas iš Niujorko“ perdirbinys turi tris pretendentus pagrindiniam vaidmeniui

Filmo „Pabėgimas iš Niujorko“ perdirbinys turi tris pretendentus pagrindiniam vaidmeniui

Charlie‘is Hunnam‘as – „Anarchijos sūnų“ (ang. „Sons of Anarchy“) žvaigždė, Dan‘as Stevenson‘as, žinomas iš „Dauntono abatija“ (ang. „Downton Abbey“) bei John‘as Bernthal‘as, nusifilmavęs „Vaikščiojančių negyvėlių“ (ang. „The Walking Dead“) seriale, pretenduoja į pagrindinį vaidmenį kultinio John‘o Carpenter‘io 1981 m. filmo „Pabėgimas iš Niujorko“ (ang. „Escape from New York“) perdirbinyje.

Nuo praeitų metų priklausantis studijai „Silver Pictures“ (anksčiau priklausė studijai „New Line“) projektas savo laikais galėjo pasigirti tokiais aktoriais kaip Gerard‘as Butler‘is, Jason‘as Statham‘as ar Tom‘as Hardy‘is. Tačiau projekto eigoje vidiniai nesutarimai ir scenarijaus nebuvimas privedė prie atsisveikimo su minėtais aktoriais, kurie nešvaistydami savo brangaus laiko pasirinko kitus filmus, o kultinio filmo perdirbinys taip ir liko nepajudintas iš mirties taško.

Šiuo metu studija vis dar nėra išsirinkusi filmui režisieriaus, o ir scenarijus dar tik rašomas, tačiau vakar buvo paskelbti trys vardai, kurie pretenduos gauti pagrindinio vaidmens vietą. Žinomiausias jų yra britų aktorius Charlie‘is Hunnam‘as, atpažįstamas iš tokių filmų kaip „Ugnies žiedas“ ir „Futbolo chuliganai“. Aktorius dar visai neseniai baigė filmuotis paskutiniame „Anarchijos sūnų“ sezone. Kiti du aktoriai neturi tokio didelio populiarumo, tačiau studija juose mato potencialą. John‘as Bernthal‘as paskutiniais metais visai sėkmingai vystęs savo karjerą ir suvaidinęs tokiuose filmuose, kaip „Volstryto vilkas“, „Vaiduoklis“ ir „Didžioji kova“ bei televizinių projektų senbuvis, aktorius Dan‘as Stevenson‘as, vaidinęs „Dauntono abatijoje‘“ irgi turi nemažus šansus patekti į šį projektą.

Akivaizdu, kad pirmenybė šiame sąraše teikiama Charlie‘iui Hunnam‘ui, kuris užbaigęs septynerius metus trukusį pasirodymą populiariame seriale „Anarchijos sūnūs“ žengia toliau Holivudo olimpo taku. Artimiausiais metais aktoriaus laukia antrasis Guillermo Del Toro filmas „Ugnies žiedas“, to paties režisieriaus siaubo trileris „Potvynio pikas“ bei Guy‘aus Ritchie‘io režisuojamas pasakojimas apie karalių Artūrą. Artimiausiomis savaitėmis sužinosime, ar aktoriui bus lemta įkūnyti kultinį personažą „Gyvatė“, kurį savo laikais suvaidino Kurt‘as Russel‘as.

Kada bus pradėtas filmavimas ir kada planuojamas filmo pasirodymas – nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles