Finaliniame „Ežiuko Sonic 2“ anonse – beprotiškai daug veiksmo

Artėjant balandžiui, artėja ir „Ežiuko Sonic 2“ (angl. Sonic The Hedgehog 2) premjera. Ta proga, studija „Paramount“ į internetą paleido finalinį filmo anonsą, kuriame atskleidžiama gerokai daugiau vaizdų, parodomos beprotiškos veiksmo scenos ir galime sužinoti, kaip dr. Robotnikas grįžo į Žemę.

Filmo tęsinyje grįšime į ten, kur baigėsi pirmasis filmas. Ežiukas Sonic laimingai gyvena Gryn Hilse su naujaisiais draugais ir bando įrodyti, kad gali būti tikras superherojus. Bet visai netrukus prie jo prisijungia ir pirmojo filmo pabaigoje girdėto balso savininkas – Dviuodegis.

Na, o anonso nupasakoti turbūt nereikia, tačiau iškart matome, kaip greitai viskas įsisuka į nutrūktgalvišką veiksmą, aibę sprogimų ir, aišku, dr. Robotniko sugrįžimą. Taip pat, išgirstame ir itin sodrų ir su nieko nesupainiojamą Idris Elba balsą. Jo personažo vardo gal kol kas neversime, bet tai bus echidna Knuckles ir bent kol kas jis bus vienas iš pagrindindinių filmo blogiukų, aišku, kartu su dr. Robotniku.

Filmo veikėjams balsus suteiks Benas Shwartzas (Sonicas), Idris Elba (Knuckles), Colleen O‘Shaughnessey (Dviuodegis), o pagrindinius gyvus personažus įkūnys visų mylimas Jimas Carrey‘is, Jamesas Marsdenas, Tika Sumpter, Adamas Pally‘is, Lee Madjoub, Natasha Rothwell ir Shemar Moore.

„Ežiukas Sonic 2“ kinus pasieks jau balandžio 8 dieną, o dabar – iškart žiūrime filmo anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles