„Deadpool 3“ jau turi režisierių

„Deadpool 3“ jau turi režisierių

Praėjus keturiems metams nuo „Deadpool 2“ premjeros, galiausiai turime žinių apie būsimą projektą. Apie trečiąjį filmą vis užsimenantis aktorius Ryanas Reynoldsas savo socialinių tinklų paskyrose pasidalijo vaizdu su Deadpoolu ir paskutiniais dviem savo veikėjais iš „Adamo projekto“ (angl. The Adam Project) ir „Laisvas bičas“ (angl. Free Guy), o šalia žingsniavo ir pats Deadpoolas, taip pranešdamas, kad trečiąją franšizės dalį režisuos būtent pastarųjų filmų režisierius Shawnas Levy‘us.

Turbūt nieko nestebina, kad būtentas S. Levy‘us buvo pasirinktas režisuoti trečiąją „Deadpool“ dalį, nes jo ir aktoriaus R. Reynoldso draugystė itin smarkiai išsiplėtojo. Tiek, kad duodamas interviu „EW“ aktorius teigė, kad nuo šiol nori vaidinti tik S. Levy režisuojamuose filmuose. Savo socialiniuose tinkluose prie pasidalintos nuotraukos aktorius parašė: „Trečiasis filmas mano Shawno Levy‘aus trilogijo bus šiek tiek aštresnis“.

Ir, jei jūs jau matėte neseniai „Netflix“ platformoje pasirodžiusį „Adamo projektą“, tai jame buvo užuominų į „Deadpoolą“. Jei dar nematėte, pereikite prie kitos pastraipos, nes SPOILERIAI. Adamo vaikystėje, ant sporto reikmenų dėžės dangčio yra matomas Deadpoolo lipdukas, o vėliau, finalinėje kovoje jaunasis Adamas nusileidžia ant žemės cituodamas Deadpoolą iš pirmojo filmo ir pasakydamas „superherojaus nusileidimas“.

Bet ne tik Ryanas Reynoldsas yra susijęs su Shawnu Levy‘umi. Kalbant apie Ryaną Reynoldsą, į galvą iškart ateina ir juokinga Reynoldso bei aktoriaus Hugh Jackmano… pokštų pasiutpolkė, jei tai būtų galima taip pavadinti. Ne vienerius metus šie du aktoriai traukia vienas kitą per dantį, o S. Levy‘us su Hugh Jackmanu yra dirbęs kuriant filmą „Tvirtas plienas“ (angl. Reel Steel). Ir būtent S. Levy‘us, duodamas interviu „The Hollywood Reporter“ yra minėjęs, kad nori nori sukurti „Reynoldso ir Jackmano broliškos meilės filmą“, kitaip dar sakykime „Bromance“ filmą. Ar galime tikėtis, kad išvysime „Deadpool 3“ išvysime ir Hugh Jackmano Loganą? Tai turbūt paaiškės vėliau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles