Paaiškėjo daugiau detalių apie filmo „Kileris“ atgimimą

Paaiškėjo daugiau detalių apie filmo „Kileris“ atgimimą

Veiksmo filmų asas Johnas Woo ir kino kompanija „Universal Pictures“ atskleidžia vis daugiau detalių apie 1989 metų kino juostos „Kileris“ (angl. „Killer“) perdirbinį.

Beveik 4 metus sklandžiusios kalbos apie kultiniu tapusio filmo atgimimą pagaliau taps realybe ir jaudulį keliančiu reginiu trilerių mėgėjams. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, vyksta derybos su „Juodosios panteros“ (angl. „Black Panther“) bei „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – Force Awakens“) žvaigžde Lupita Nyong‘o. Sėkmingai sudarius sandorį aktorei būtų patikėtas pagrindinis vaidmuo.

Kino juostos kūrybos procesas subūrė tikrą svajonių komandą: prodiuserių kėdėse patogiai įsitaisė legendinis Markas Gordonas, dirbęs su tokiais projektais kaip „Grei anatomija“ (angl. „Grey Anatomy“), „Išeities kodas“ (angl. „Source Code“), Mattas Jacksonas ir vykdantysis prodiuseris Lucas Etienne‘as.  Filmo siužetas nenukryps toli nuo 1989 metų originalo ir pasakos samdomo žudiko bei regėjimo netekusios merginos santykius. Tačiau šį kartą kino kūrėjai žada daug daugiau įspūdingų kaskadinių triukų, o įtemptą siužetą švelnins su vidiniais demonais kovojančio žudiko ir trapios merginos tarpusavio ryšiai.

Kol kas filmo pasirodymo data nenurodyta, tad belieka tik laukti, kada galėsime išvysti kultinės juostos atgimimą ir spėlioti, ar Johnas Woo pranoks pats save.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles