Naujajame „Aso Maveriko“ anonse Tomas Cruise‘as vėl sėda į naikintuvą

Dar 2015 metias buvo pranešta, kad bus kuriamus „Asų“ (angl. Top Gun) tęsinys, o į pagrindinio veikėjo kėdę naikintuve vėl sės Tomas Cruise‘as. Projektas buvo vystomas lėtai, tačiau turėjo pasirodyti dar prieš pandemiją. Kaip ir dauguma filmų, šis buvo nukeltas ir galiausiai, premjera priartėjo vos per kelis mėnesius. Ta proga, likus dviem mėnesiams iki filmo pasirodymo kinuose, studija „Paramount“ išleido naują filmo „Asas Maverikas“ (angl. Top Gun: Maverick) anonsą.

Anonse daugiau susipažįstama su būsimojo filmo veikėjais, kaip Maverikas grįžta atgal į jūrų laivyną ir kodėl tam tikri pilotiai yra skeptiški dėl jo. Ir daugiau mažiau viskas, neatskleidžiamos jokios siužeto detalės. Galime tik nuspėti, kad bus daug veiksmo, sprogimų ir adrenalino. Visas šis paslaptingumas ir slaptumas, greičiausiai, susijęs su itin dideliu paties Tomo Cruise‘o įsitraukimu į filmą.

Be Tomo Cruise‘o filme pasirodys ir kitas šios ikoniškos juostos veikėjas, kurį suvaidino Valas Kilmeris. Režisierius Josephas Kosinskis pabrėžė, kad yra itin patenkintas, jog pavyko aktorių įkalbėti grįžti ir atlikti savo vaidmenį. Sunku pasakyti, kiek daug jis bus matomas visame filme, bet jo veikėjo įsitraukimas į juostą jau matomas ir šiame anonse.

Be Valo Kilmerio, vieną pagrindinių vaidmenų atliks Milesas Telleris, Jonas Hammas, Jennifer Connelly, Edas Harris ir kiti. „Asas Maverikas“ kinus pasieks jau gegužės 27 dieną. Na, o dabar metas žiūrėti anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles