Nukeltas „Tintino nuotykiai 2: Saulės kaliniai“ filmavimas

Nukeltas „Tintino nuotykiai 2: Saulės kaliniai“ filmavimas

Laikas eina, tačiau kalbant apie juostos „Tintino nuotykiai 2: Saulės kaliniai“ (angl. The Adventures of Tintin: Prisoners of the Sun“) , panašu, kad kuo toliau, tuo labiau šis filmas tampa savotišku septintojo meno „pažaduku“. Iš pradžių buvo anonsuojama, kad filmas, pasakojantis apie naujus mažojo belgų reporterio nuotykius, pasirodys 2015 m., vėliau premjera nukelta į 2016 m. Filmą režisuos Peteris Jacksonas, po baigtos „Hobito“ (angl. „The Hobbit“) trilogijos nutaręs imtis asmeniškesnio ir ne tokio gigantiško projekto.

Tačiau paskutinėmis žiniomis, kurios žiūrovus pasiekė iš paties Tintino – aktoriaus Jamie Bello lūpų, komiksų „Saulės šventykla“ (pranc. „Le Temple du Soleil“) ir „Septyni krištolo rutuliai“ (pranc. „Les Sept boules de cristal“) ekranizacijos filmavimas nebus baigtas iki pat 2016 m. pabaigos! Neseniai duotame interviu, kuriame pristatė kitą savo filmą – „Fantastišką ketvertą“ (angl. „Fantastic Four“), jaunasis aktorius paaiškino, kad: „Tintino projektas tęsiamas. Ypač dabar, kai Peteris Jacksonas sugrįžo iš Viduržemio, jis galės imtis Tintino nuotykių režisūros. Nekantrauju išvysti jo Tintino versiją. Laikau špygas, kad filmavimas prasidėtų kitų metų pabaigoje. Tačiau 100 procentų tai dar nėra aišku“.

Jei antroji Tintino nuotykių dalis iš tiesų bus filmuojama 2016 m. pabaigoje, tai reiškia, kad filmas pasirodys ne anksčiau kaip 2017 m. pabaigoje – 2018 m. pradžioje. Gali būti, kad jo premjera beveik sutaps su James‘o Camerono „Įsikūnijimas 2“ (angl. „Avatar 2“) pasirodymu kino teatruose. Kaip pasakytų kapitonas Hedokas – po šimts tūkstančių taifūnų, reikės dar ilgai palaukti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles