„Plieninis milžinas“ dar kartą pasirodys kine

„Plieninis milžinas“ dar kartą pasirodys kine

Praėjus penkiolikai metų po premjeros, amerikiečių režisieriaus Brado Birdo animacinis filmas „Plieninis milžinas“ (angl. „The Iron Giant“) sugrįš į kino ekranus – bus parodyta išplėstinė versija (angl. signature edition), į kurią bus įtrauktos dvi naujos, iki šiol nerodytos scenos (galbūt roboto sapnas?).

Dėl kitų šalių kol kas aišku tik tiek, kad bet kokiu atveju galima tikėtis šio B. Birdo filmo Blu- Ray versijos. Filmo Blu-ray formatu išleidimas numatytas Vokietijoje ir Ispanijoje, tačiau dėl JAV ir Prancūzijos kol kas nieko nepranešama. Tačiau greičiausiai kino studija „Warner“ ne tam į kino teatrus grąžina atnaujintą šio filmo versiją, kad negalėtų šiek tiek užsidirbti ir iš filmo kopijų.

Savo laikais, 1999 m. pasirodęs, filmas užsidirbo vos tik 23 mln. dolerių ir atnešė nemažą nuostolį studijai. Juostos biudžetas siekė net 70 mln. dolerių, o jo reklama dar apie 30 mln. dolerių, tačiau pajamos, gautos iš filmo DVD pardavimų, jo kūrėjams leido atsitiesti ir kompensuoti visas patirtas išlaidas.

Nauja filmo versija JAV bus rodoma rugsėjo 30 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles