Antros „Įsikūnijimo“ dalies scenarijus užbaigtas

Antros „Įsikūnijimo“ dalies scenarijus užbaigtas

Šiais metais po įvykusios premjeros nukėlimo, vieno ambicingiausių kino projektų tėvas, Jamesas Cameronas, iki pat šių dienų paslaptyje laikė visas filmo kūrimo detales. Žinoma, kalba eina apie „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) tęsinius, kurių pirmoji dalis turėtų pasirodyti 2017 metų gruodį. Portalui „Entertainment Weekly“ režisierius atskleidė, ties kuria kurimo stadija šiuo metu yra filmas apie Pandoros gyventojus.

Žiemą režisierius visgi paaiškino, kodėl juostos premjera buvo nukelta – J. Cameronas norėjo sufilmuoti iškart visą trilogiją. Žinant režisieriaus maksimalizmą ir detalių akcentavimą, J. Cameronas tik taip įsivaizdavo juostos istorijos nenutrūkstamumą. Visgi, kaip paaiškėjo, režisierius šiuo metu jau šlifuoja visų trijų juostų scenarijus.

Režisierius šiuo metu taip pat dirba ir ties grafikos projektais „Įsikūnijimo“ pasaulyje (pačiais personažais ir kitomis būtybėmis). Kaip teigia pats J. Cameronas, šis darbinis procesas jau yra netoli finalinės stadijos.

Daugumai kino gerbėju žinant, kad serijos pirma dalis pasirodė dar 2009-ais metais gali atrodyti, kad pratęsimų kurimas gerokai užtruko. Visgi verta pastebėti, kad vien pirmos dalies šlifavimo darrbams J. Cameronas užtruko ketverius metus. Gerbėjų džiugesiui – šįkart režisierius dirba ties visa trilogija.

Nereikia pamiršti, kad pirmoji dalis visų kritikų lūkesčius pralenkė ne tik teigiamais įvertinimais, tačiau svarbiausia – finansiniais pasiekimais. „Šįkart privalome mesti iššūkį patys sau“, – sako J. Cameronas. „Akivaizdu, kad reikalavimai visai serijai, o ypač antrajai „Įsikūnijimo“ daliai bus neįtikėtinai aukšti, todėl turime patikrinti ar tai nebuvo kvailas atsitiktinumas. Turime įgyvendinti sau užsibrėžtus lūkesčius“.

Žinoma, kad tęsinių filmavimai vyko Naujojoje Zelandijoje. Tęsiniuose ir toliau vaidins Samas Worthingtonas, Zoe Saldana, Sigourney Weaver ir Stephenas Langas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles