„Greiti ir įsiutę 7“ sutriuškino pirmuosius „Keršytojus“

„Greiti ir įsiutę 7“ sutriuškino pirmuosius „Keršytojus“

Pasaulinis studijos „Universal“ veiksmo trilerio „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“) uždarbis perkopė 1,520 mlrd. dolerių ribą. Tai leido filmui atsidurti trečioje visų laikų daugiausiai užsidirbusių filmų vietoje, ir tuo pačiu nustumti į ketvirtą poziciją 2012 m. išleistą studijos „Marvel“ hitą „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“).

„Keršytojų“ uždarbis 2012 m. siekė 1,519 mlrd. dolerių. Superherojų filmas net trejus metus laikėsi geriausių trejetuke, nusileidęs tik abiems Jameso Camerono režisuotiems filmams – „Titanikui“ (angl. „Titanic“) ir „Įsikūnijimui“ (angl. „Avatar“).

Žinoma, šis „Greitų ir įsiutusių 7“ pasiekimas išsilaikys tik porą savaičių, nes itin dideliais žingsniais artėja kitas studijos projektas, kol kas penktoje pozicijoje atsidūręs „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“). Filmą apie priešistorinius gyvius nuo trečiosios vietos skiria vos 50 milijonų.

Septintoji „Greitų ir įsiutusių“ dalis per savo ilgą pasirodymą nustatė aibę finansinių rekordų, tiek namuose, tiek tarptautinėse kino rinkose. Filmui žadama taip pat gana didelė sėkmė, kai jo kopijos pasirodys DVD ir Blu-Ray formate.

Juostoje nusifilmavo Vinas Dieselis, Paulas Walkeris, Michelle Rodriguez, Jasonas Stathamas, Kurtas Russelas, Jordana Brewster, Ronda Rousey, Elsa Pataky ir kt. aktoriai. Filmą režisavo Jamesas Wanas.

Visai neseniai buvo pranešta, jog jau ruošiama aštunta franšizės dalis, kuri dienos šviesą pamatys 2017 m. pavasario-vasaros sezone.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles