Siaubo filme „Vatikano įrašai“ popiežius pripažįsta velnio egzistavimą, o bažnyčios tarnai kviečia rengtis kovai

Kitą savaitę Lietuvą pasieks kraują stingdantis siaubo trileris „Vatikano įrašai“ (angl. „Vatican tapes“), kuriame nuodugniai narpliojama religinė apsėdimo, Antikristo ir sielos išgelbėjimo linija. Neseniai išplatintame siužete filmo kūrėjai ir aktoriai atskleidė, ką patyrė filmavimų metu, ir sutiko, jog šios juostos istorija, nors ir siaubinga, atrodo ypač reali ir tikėtina.

Siaubo trileryje „Vatikano įrašai“ pasirodė aktoriai Michaelas Peña, Kathleen Robertson, Djimonas Hounsou ir Olivia Taylor Dudley. Pastaroji įkūnijo pagrindinę heroję Andželą Holms. Ši 27-erių mergina filme gyvena niekuo neypatingą gyvenimą, kol greta jos pradeda dėtis nepaaiškinami dalykai. Aplinkui Andželą ima tvyroti nelaimės debesis, šalia esantys žmonės arba rimtai susižeidžia, arba miršta. Ištyrus merginą įtariama, kad ji gali būti apsėsta.

Andželos artimieji kreipiasi pagalbos į Vatikano atstovus, kurie pasiunčia dvasininkus atlikti keletą egzorcizmo seansų. Netrukus paaiškėja, kad bėda kur kas rimtesnė. Merginos sielą ryja ne paprastas demonas, o pirmykštė, senovinė šėtoniška jėga, savo galia galinti prilygti Antikristui. Pagrindiniu kariu žūtbūtiniame gėrio ir blogio mūšyje tampa tėvas Lozanas (akt. M.Peña), kurio misija – ne tik išgelbėti Andželos gyvybę, bet ir užkirsti kelią galimai apokalipsei.

Naujausiame „Vatikano įrašų“ siužete be trumpų aktorių komentarų žiūrovai taip pat gali išvysti popiežių Pranciškų bei stebėti sukrečiančią „archyvinę“ medžiagą iš ankstesnių egzorcizmų. Trumpą filmą su daugybe siaubo trilerio ištraukų išvysti galite paspaudę ant šios nuorodos.

„Turime suvokti bendą minčių ir jausmų galią. Ji gali pridaryti daug bėdos“, – į žiūrovus kreipiasi vikarą Imanį įkūnijęs Dj.Hounsou. Jam antrina ir kiti pabrėždami tikintys blogio jėgomis. „Jei yra Dievas, turi būti ir jam priešinga jėga“, – svarsto apsėstąją Andželą suvaidinusi O.T.Dudley. „Žmonės tiki blogiu, demonais. Apie tai kalbama šimtmečius, matyt, tam yra rimta priežastis. Neabejoju, kad nelabojo apraiškų yra buvę ir anksčiau“, – priduria M.Peña.

Įvertinti istorijos tikroviškumą bei Vatikano egzorcistų pastangas išgelbėti ne tik Andželą, bet ir visą pasaulį, Lietuvos žiūrovai gales jau nuo liepos 24 dienos.

Siaubo filmo „Vatikano įrašai“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. lile / 2015 liepos 16

    wow, atrodo ispudingai.