„Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – tai lyg „Ponas ir Ponia Smitai“ kosmose

„Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – tai lyg „Ponas ir Ponia Smitai“ kosmose

Prancūzų režisierius Lucas Bessonas su savo naujuoju filmu „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valerian and the City of a Thousand Planets“) nusprendė pasielgti amerikietiškai.

Milžiniško biudžeto filmas (170 mln. eurų), kuriame vaidins Holivudo aktoriai (Dane DeHaan, Cara Delevinge) ir kuris gali išsivystyti į ilgą filmų seriją (dešimties dalių ar net dar ilgesnę!) jau dabar duoda peno paskaloms žiniasklaidoje. Per San Diego „Comic-Con“ fanų konferenciją, kurioje ir buvo pristatytas šio grandiozinio filmo projektas, „Penktojo elemento“ (angl. „The Fifth Element“) režisierius pareiškė, kad Valerianas ir Lorelina bus tari „Ponas ir Ponia Smitai (angl. „Mr and Mrs Smith“) kosmose“, kadangi naujasis filmas pasakos apie „du superagentus, kurie keliauja laiku ir erdve bei dirba Žmonijos Federacijai. Tik penki filmo personažai yra žmonės – visi kiti yra nežemiškos kilmės būtybės“.

Tam, kas sukurtų šią „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) vertą fauną, L. Bessonas su savo ekipa prašukavo meno mokyklas visame pasaulyje, kol galiausiai buvo atrasti aštuoni talentai, savo vertę turėję įrodyti piešdami „ateivius, kosminius laivus ir fantastines visatas“.

Be kita ko, L. Bessonas atskleidė, kad „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ buvo pats sudėtingiausias filmas, prie kurio jam teko dirbti. Anot režisieriaus, palyginus su šiuo filmu, „Penktasis elementas“ tėra viso labo trumpametražis! L. Bessonas taip pat nepamiršo pridurti, kad 2009 m. pažiūrėjęs Jameso Camerono „Įsikūnijimą“ (angl. „Avatar“) „Valeriano“ projektą turėjo pradėti iš naujo nuo visiško nulio. „Kai pamačiau „Įsikūnijimą“, man teko savo scenarijų mesti tiesiai į šiukšlių dėžę. Jis buvo per daug įprastas ir nepakankamai geras. Viso pasaulio režisieriai turėtų dėkoti James‘ui Cameronui už tai, kad jis kas penkerius metus sukuria tokį filmą, kuris verčia mus vis aukščiau išsikelti kartelę“.

„Valeriano ir tūkstančio planetų miesto“ filmavimas prasidės 2016 m. sausį, o šio filmo premjera numatoma 2017 m. vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles