Dėl kilusio skandalo nutraukiamas serialas „Rozana“

Dėl kilusio skandalo nutraukiamas serialas „Rozana“

Kuomet pramogų pasaulio padanges drebina socialinės agresijos kupini skandalai, būtų labai neatsargu švaistytis dviprasmiškais (šiuo atveju iki dviprasmybės kaip iki mėnulio) pareiškimais. Tačiau situacijų komedijos „Rozana“ (angl. „Roseanne“) žvaigždė Roseanne Barr nusprendė atsargumą nustumti į šalį ir savo pareiškimu socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje šliūkštelti statinę žibalo į ugnį. Aktorė nesikuklindama drėbė frazę – „Musulmonų Brolijos ir beždžionių planetos vaikas būtų V.J“.

Labiau nei akivaizdu, kad riebus pasisakymas skirtas vyriausiajai buvusio JAV prezidento Baraco Obamos patarėjai Valerie Jarret. Įžeidus ir rasistinis pareiškimas neliko nepastebėtas – „ABC“ televizija nedelsiant nutraukė serialą pareikšdami: „Roseanne’os pasisakymas „Twitter“ paskyroje yra bjaurus, nepateisinamas ir prieštaraujantis mūsų puoselėjamoms vertybėms, todėl priėmėme nutarimą nutraukti serialą“. Ir nors Roseanne Barr netrukus paviešino atsiprašymą, tai kilusio šaršalo nebesušvelnino.

Situacijų komedija „Rozana“ pirmą kartą pasirodė 1988 metais ir pavergė daugybės žiūrovų širdis, o šiemet serialas grįžo į žydruosius ekranus su dešimtuoju sezonu. Iki visuomenę sukrėtusio skandalo, buvo parodyta 10 serijų, o seriale vaidmenis atliko visiems puikiai pažįstami aktoriai: mega žvaigždė Johnas Goodmanas („Argo“, „Atominė blondinė“, „Didysis Lebovskis“), Laurie Metcalf („Lady Bird“, „Didžiojo sprogimo teorija“), Johnnis Galeckis („Didžiojo sprogimo teorija“, „Vanilinis dangus“, „Hankokas“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles