Naujajame serialo „Vaikštantys numirėliai“ sezone tikimasi atskleisti daugiau Negano praeities detalių

Naujajame serialo „Vaikštantys numirėliai“ sezone tikimasi atskleisti daugiau Negano praeities detalių

Labai tikėtina, kad naujajame serialo „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) sezone turėsime galimybę sužinoti daugiau apie tai, kas ir koks normaliame pasaulyje anksčiau buvo Neganas. Du sezonus buvęs kaip rakštis Rikui ir jo bendruomenei, aštuntame sezone Neganas pagaliau buvo įveiktas. Drastiškai pasikeitus valdžiai, Rikas nusprendė nežudyti Negano ir įkalinti jį Aleksandijoje, kad galiausiai būtų grįžta prie civilizuotų bausmių.

Tokia sezono pabaiga labai primena tai, kas Neganui nutinka ir Robert‘o Kirkman‘o „Vaikštančių numirėlių“ komiksuose, kuriuose kiek vėliau taip pat atskleidžiama ir Negano praeitis. Skaitytojai šį veikėją jau pažįsta kaip nuo ciniško sporto salės trenerio ir gedinčio našlio iki „Gelbėtų“ grupuotės lyderio nuėjusį personažą. Dabar, kai komiksų istorija atitinka ir tai, kas rodoma seriale, „Vaikštančių numirėlių“ fanai nekantrauja sužinoti, ar Negano istorija bus parodyta ir televizijos ekrane, artėjančiame devintajame sezone. Kai visai neseniai pramogų kompanija „Skybound“ tradiciškai atsakinėjo į fanų klausimus, jie nurodė, kad „Vaikštančių numirėlių“ prodiuseriai išreiškė norą šiek tiek daugiau pasikapstyti po veikėjų praeitį. Kol kas seriale apie Negano gyvenimą, prieš susikuriant „Gelbėtojams“, dar nieko nebuvo rodyta. Tačiau ta maža dalis, ką atskleidė pats Neganas , skamba labai panašiai į tai, kas rašoma šios istorijos komiksuose. Ankstesniame sezone daugiau detalių jis atskleidė vos porą sykių – kai kalbėjosi su Tėvu Gabrieliumi ir šiukšlynų moterimi Jadis. Šiuo metu vyksta jau devintojo sezono filmavimai ir panašu, kad platesnės Negano gyvenimo istorijos galime sulaukti jau netolimoje ateityje.

Prisiminus ir senesnius sezonus, galima daryti prielaidą, kad serialo kūrėjai niekada nevengė parodyti veikėjų ankstesnio gyvenimo prisiminimų. Kai ketvirtajame serialo sezone buvo rodomi Gubernatoriaus prisiminimai, bent jau trumpam žiūrovai galėjo pažinti ir visai kitą šio veikėjo pusę. Dabar, kai yra kalbama apie Negano personažą, serialo kūrėjai vėl turi rasti būdą, kaip šį veikėją pavaizduoti kiek iš kitos pusės, atsižvelgiant į tai, kad Karlas jau nebegali jam padėti ir kitų bendruomenės narių palenkti jo pusėn. Vienintelis šiuo metu numanomas būdas, kaip galėtų būti vaizduojamas Neganas praeityje – tai gedintis vyras prieš pasaulinę zombių apokalipsę. Pagal tai, kaip artimai serialas laikosi komiksų versijos, galime sulaukti poros metų šuolio į priekį, tarp 8 ir 9 sezonų. Ir darant prielaidą, kad Neganas bus įkalintas tokį laiko tarpą, panašu, kad jis neturės ką daugiau veikti, kaip tik apgalvoti savo praeitį.

Svarbia detale išlieka tai, kad Negano egzistavimas sukels naujų problemų Rikui. Jo sprendimas nežudyti Negano ir palikti jį gyvą įsiutina Megę, kurios vyras žuvo būtent nuo Negano rankos. Aktorė Lauren Cohan, kuri įkūnija Megę, naujajame sezone pasirodys kur kas rečiau nei anksčiau, o tai gali reikšti, kad jos konfliktas su Riku nebus toks svarbus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles