Jau netrukus sulauksime pirmojo oficialaus filmo „Helovinas“ anonso

Jau netrukus sulauksime pirmojo oficialaus filmo „Helovinas“ anonso

Jau praėjo kiek daugiau nei mėnuo nuo to laiko, kai buvo paskelbtas pirmasis, trumputis, naujojo siaubo filmo „Helovinas“ (angl. „Halloween“) anonsas. Trumpai naujasis filmas buvo pristatytas aktorės Jamie Lee Curtis, Las Vegase vykusiame „CinemaCon“ kino festivalyje. Čia trumpojo anonso debiutas susilaukė įvairių reakcijų, tačiau dauguma jų buvo teigiamos. Ir dabar prodiuseris Jasonas Blumas paskelbė, kad jau visai netrukus, birželį, žiūrovai turės galimybę išvysti pirmąjį oficialų filmo „Helovinas“ anonsą.

J. Blumas puikiai žinojo, kad šio filmo fanai su nekantrumu laukia, kada gi galės išvysti pirmuosius nufilmuotus juostos įrašus, prie kurių sunkiai dirbo kino kūrėjas Davidas Gordonas Greenas ir aktorius Danny‘is McBride‘as, pasitelkę ikonišką, režisieriaus Johno Carpenterio kadaise sukurtą personažą. Tad, kai prodiuseris J. Blum‘as visai neseniai savo „Twitter“ paskyroje pranešė, kad filmo „Helovinas“ anonsą pamatysime jau po kelių savaičių, gerbėjai tiesiog pašėlo. Žinoma, tarp užkietėjusių šios istorijos fanų buvo ir tokių, kurie šiek tiek nusivylė kai kuriais pakeitimais, kuriuos į filmą sudėjo D. Greenas ir D. McBride‘as. Tačiau tokie vieši nusivylimai buvo paskelbti dar anksčiau, nei pasirodė pirmasis trumpas šios juostos anonsas. Tad galbūt nevertėtų iškart visko nurašyti?

Atsižvelgiant į „CinemaCon“ festivalyje rodytą anonsą, aktorės J. Lee Curtis įkūnytas Lori Stroud personažas tikisi žudiko maniako Maiklo Majerso sugrįžimo, kadangi savo namuose ji įsirengia saugumo kambarius. Tai galėtų reikšti, kad ji yra pasiruošusi viskam. Taip pat jos namuose daugybė ginklų, o iš to galime suprasti, kad ji ne tik tikisi, jog Majersas sugrįš, tačiau ji kur kas labiau pasiruošusi galutinai jį pribaigti. Lori Stroud pasiruošusi kovai, tačiau neaišku, ar ji yra pasiruošusi tam, kas jos laukia naujajame „Helovino“ filme.

Kai kurie šios juostos gerbėjai nusivylę, kad naujajame filme buvo pakeista originalaus šio filmo pabaiga. Naujasis filmas atskleidžia, kad Maiklas Majersas iš tikrųjų yra paimamas globon po to, kai daktaras Lomis jį pašauna. Čia pamatysime, kaip žudikas maniakas netikėtai pabėga ir siekia sumedžioti aktorės J. Lee Curtis įkūnytą personažą – Lori Stroud. Fanai nerimauja, kad toks pirmosios istorijos pabaigos keitimas daro įtaką mistiškai juostos atmosferai, o patį žudiką Majersą labai sužmogina ir padaro mažiau baisų. Tačiau filmo autoriai tokį sprendimą paaiškino tuo, kad jie norėjo šį filmą perkurti į realesnį ir mažiau antgamtiškų detalių turinčią istoriją nei senesnė šio filmo dalis.

Kadangi naujojo filmo „Helovinas“ dar niekas nematė, tad ir visos kritikos nevertėtų imti už gryną pinigą. Dabar telieka sulaukti ir pamatyti, ką kino kompanija „Blumhouse Productions“, D. Gordonas Greenas ir D. McBride‘as sukūrė iš vienos pelningiausių visų laikų filmų istorijos. Kol kas galime pasidžiaugti tuo, kad filmo „Helovinas“ anonsą išvysime jau po kelių savaičių, o kino teatrus jis pasieks jau šių metų spalio 19 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles