„Žvaigždžių karų“ maratonas ir vėl sukvietė fantastikos gerbėjus

„Žvaigždžių karų“ maratonas ir vėl sukvietė fantastikos gerbėjus

Gruodžio 16 dieną Vilniuje ir Kaune vienu metu prasidėjo beveik dvylika valandų truksianti kelionė po tolimąją galaktiką. Naujojo filmo „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ proga portalas „Buvau Kine“ ir kino teatrų tinklas „Forum Cinemas“ jau antrą kartą sukvietė „Žvaigždžių karų“ gerbėjus visą dieną praleisti kino teatruose.

„Galime pastebėti, kad šiais metais žmonių susidomėjimas yra kiek mažesnis, nei pernai. Nepaisant to, jų didelis noras kiaurą dieną praleisti kino teatre ir mėgautis istorija, labai džiugina. Tai reiškia, kad mūsų kino kultūra atsigauna, žmonės yra linkę ir susimokėti už filmus, kuriuos galėtų drąsiai žiūrėti nelegaliai namie ar per televiziją. Žiūrovams reikia to tikro kino pojūčio, kurį galima gauti tik žiūrint filmą kino centre. Ir dėl to mes labai džiaugiamės“, – sakė renginį organizuojančios VšĮ „Buvau kine“ direktorius Vainius Eiva.

Jau nuo 11 valandos prasidėję maratonai sukvietė žiūrovus, kurių neišgąsdino renginys net ir visą darbo dieną. Jie turės galimybę peržiūrėti vadinamąją priešistorės trilogiją – „Pavojaus šešėlį“, „Klonų karus“ ir „Sitų kerštą“, arba – I, II ir III epizodus. Visą renginį vainikuos specialių prizų dalybos ir naujojo filmo „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ peržiūra.

Susirinkę žiūrovai taip pat neslėpė džiaugsmo. Jau po pirmojo filmo buvo galima išgirsti, kaip smagu prisiminti tuos laikus, kai pirmą kartą šį filmą išvydo kine. „Pamenu, kai dar 1999 metais žiūrėjau šį filmą kine. Tai tikrai primena mano vaikystę ir bene vieną pirmųjų patirčių kino teatre. O dabar žiūrėti šį filmą tokiame dideliame ekrane ir taip kokybiškai – neapsakomas malonumas“, – teigė vienas maratono dalyvių.

Tai jau antrasis „Žvaigždžių karų“ filmų maratonas. Pernai, beveik panašiu metu vykęs renginys į kino sales pritraukė bene 1000 kino žiūrovų.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. .... / 2016 gruodžio 16

    Kokie dar Klonų karai? Klonų ataka. Ir juokinga, kai salėje sėdi apie 70 žmonių. Nepalyginsi su 2015 m. renginiu ir pasiruošimu.