Emma Watson nenorėjo vaidinti Pelenės

Emma Watson nenorėjo vaidinti Pelenės

Atidžiai vaidmenis besirenkanti aktorė Emma Watson yra viena didžiausių jaunųjų žvaigždžių kine ir ji, panašu, gali leisti sau atsisakyti itin stambių vaidmenų. Kaip aktorė užsiminė duodama interviu leidiniui „Total Film“, jai „Disney“ jau anksčiau buvo pasiūlę suvaidinti Pelenę to paties pavadinimo 2015-ųjų metų filme, galiausiai uždirbusiame daugiau nei 500 mln. dolerių.

Šiemet juostoje „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) pasirodysianti aktorė teigė, kad šis pasiūlymas jos netenkino dėl to, jog Pelenės charakteris yra visiškai nepanašus į jos pačios būdą.

Tuo tarpu Hario Poterio filmų žvaigždė, aktyviai įsitraukusi į feminizmo veiklą ir remianti Jungtinių Tautų kampaniją „He For She“, pareiškė, kad filme „Gražuolė ir pabaisa“ pasirodanti Belle jai tiko kur kas labiau. „Ji yra žingeidi, jausminga ir atvira kitoms nuomonėms. Ji yra būtent tokia moteris, kurią, turėdama galimybę, norėčiau pateikti kaip tikrą pavyzdį,“ teigė aktorė.

1991 metais pasirodžiusio animacinio filmo vaidybinė versija kol kas išlieka vienu laukiamiausių šių metų kino įvykių, todėl tikėtina, kad E. Watson pasirinko protingai. Filmo, kuriame taip pat vaidina Luke‘as Evansas bei Danas Stevensas, anonsai per pirmąsias 24 valandas buvo peržiūrėti daugiau kartų nei bet kokio kito filmo anonsai, nors galiausiai juos nurungė aštuntoji „Greitų ir įsiutusių“ dalis.

„Pelenė“ nėra vienintelis stambus filmas, kurio atsisakė E. Watson. Dėl filmavimosi „Gražuolėje ir pabaisoje“ ji taip pat negalėjo pasirodyti šių metų apdovanojimų sezone dominuojančiame filme „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“), kuriame ji galėjo įkūnyti Emma Stone veikėją.

„Gražuolė ir pabaisa“ kino teatrus pasieks kovo 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles