Kuriamas filmo „Baltieji nemoka šokinėti“ perdirbinys

Kuriamas filmo „Baltieji nemoka šokinėti“ perdirbinys

1992 m. kino ekranuose pasirodė amerikiečio Rono Sheltono draminė komedija „Baltieji nemoka šokinėti“ (angl. „White Men Can‘t Jump“), kurioje vaidino Welsey Snipes‘as ir Woody‘is Harrelsonas. Juosta tapo kultiniu savo kartos filmu ir smarkiai prisidėjo prie didesnio krepšinio populiarumo.

Filmas pasakoja apie du gatvės krepšininkus – baltaodį Bilį, susiduriantį su rimtomis finansinėmis problemomis, ir talentingą, bet arogantišką juodaodį Sidnį. Anot gatvės krepšinio stereotipų, baltaodžiai niekada nebus geri krepšininkai, nes nesugeba kamuolio įdėti iš viršaus, tačiau kai Bilis dukart įveikia Sidnį, jiedu suvienija savo jėgas, kad padidintų galimybę laimėti.

Jei tikėtume „Hollywood Reporter“, filmo perdirbinys jau yra ruošiamas. Projektą prodiusuos televizijos serialo „Juodoka“ (angl. „Black-ish“) kūrėjas Kenya Barris‘as, prie jo prisijungs krepšininkas Blake‘as Griffinas (Los Andželo „Clippers“) ir amerikietiško futbolo žaidėjas Ryanas Kalilas (Karolinos „Panthers“). Be to, nurodoma, kad K. Barris‘as rašys šio filmo scenarijų. Tačiau kol kas dar nežinoma, nei kas režisuos šį filmą, nei kas vaidins jame. Sklando gandai, kad būtent B. Griffinas ir R. Kalilas įkūnys naujojo filmo pagrindinius veikėjus, tačiau kol kas ši informacija nėra patvirtinta.

Šiuo metu dar nežinoma ir tai, ar originalios juostos žvaigždės W. Snipesas ir W. Harrelsonas, kuris, kaip visai neseniai oficialiai patvirtinta, vaidins šalutiniame „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) projekte apie Haną Solo, sugrįš į perdirbinį. Ar jie pasirodys tik epizodiškai, o gal jiems bus pasiūlytas svarbesnis vaidmuo? Ar kino studija „Fox“ kvies į šį projektą kurią nors NBA žvaigždę? Belieka laukti naujienų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles