Bus kuriamas „Nedidelės paslaugos“ tęsinys

Bus kuriamas „Nedidelės paslaugos“ tęsinys

Kino studijos „Lionsgate“ ir „Amazon Studios“ pradeda ruošti 2018 m. kriminalinės komedijos „Nedidelė paslauga“ (angl. „A Simple Favor“) tęsinį, praneša portalas „Deadline“. Kaip skelbiama, pirmojo filmo žvaigždės Anna Kendrick ir Blake Lively sugrįš į istorijos pratęsimą, o filmą, kaip ir pirmąją dalį, režisuos Paulas Feigas.

Pirmasis filmas buvo sukurtas pagal Darcey Bell romaną tuo pačiu pavadinimu. Jis pasakojo apie mamyčių tinklaraštininkę ir vienišą mamą, kuri vaiko pradinėje mokykloje susidraugauja su kita, turtinga mama. Bet dingus naujajai drauge, tinklaraštininkė mamytė imasi pati tirti dingimą. Savo įtraukiančiu pasakojimu pirmasis filmas pakerėjo kritikus ir žiūrovus, kurie iškart ėmė svarstyti, ar bus antroji dalis. Bent jau tą sufleravo ir filmo pabaiga. Tiesa, verta paminėti, kad romanas tęsinio neturi, tad kaip istorija pakryps toliau, niekas nežino.

Tiek iš kritikų pusės, tiek iš finansinės, „Nedidelė paslauga“ buvo tikrai sėkmingas projektas. Kino kritikai filmą įvertino labai palankiai ir net dabar jo vertinimas svetainėje „Rotten Tomatoes“ yra 84%, o visame pasaulyje ši  kriminalinė komedija surinko beveik 100 mln. JAV dolerių. Žinant, kad filmo biudžetas buvo 20 milijonų, tai rezultatas tikrai neblogas, o pelnas yra apie 50 mln. JAV dolerių. Taigi, nenuostabu, kad sulauksime ir tęsinio.

Kada pasirodys „Nedidelė paslauga 2“ kol kas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles