Bus kuriamas „Nedidelės paslaugos“ tęsinys

Bus kuriamas „Nedidelės paslaugos“ tęsinys

Kino studijos „Lionsgate“ ir „Amazon Studios“ pradeda ruošti 2018-ųjų trilerio „Nedidelė paslauga“ (angl. A Simple Favor) tęsinį, praneša portalas „Deadline“. Kaip skelbiama, pirmojo filmo žvaigždės Anna Kendrick ir Blake Lively sugrįš į istorijos pratęsimą, o filmą, kaip ir pirmąją dalį, režisuos Paulas Feigas.

Pirmasis filmas buvo sukurtas pagal Darcey Bell romaną tuo pačiu pavadinimu. Jis pasakojo apie mamyčių blogerę ir vienišą mamą, kuri vaiko pradinėje mokykloje susidraugauja su kita, turtinga mama. Bet dingus naujajai drauge, blogerė mamytė imasi pati tirti dingimą. Savo įtraukiančiu pasakojimu pirmasis filmas pakerėjo kritikus ir žiūrovus, kurie iškart ėmė svarstyti, ar bus antroji dalis. Bent jau tą sufleravo ir filmo pabaiga. Tiesa, verta paminėti, kad romanas tęsinio neturi, tad kaip istorija pakryps toliau, niekas nežino.

Tiek iš kritikų pusės, tiek iš finansinės, „Nedidelė paslauga“ buvo tikrai sėkmingas projektas. Kino kritikai filmą įvertino labai palankiai ir net dabar jo vertinimas svetainėje „Rotten Tomatoes“ yra 84%, o visame pasaulyje trileris surinko beveik 100 mln. JAV dolerių. Žinant, kad filmo biudžetas buvo 20 milijonų, tai rezultatas tikrai neblogas, o pelnas yra apie 50 mln. dolerių. Taigi, nenuostabu, kad sulauksime ir tęsinio.

Kol kas nepranešama, kada pasirodys „Nedidelė paslauga 2“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles