Prie „Kopos“ tęsinio jungiasi Christopheris Walkenas

Prie „Kopos“ tęsinio jungiasi Christopheris Walkenas

Oskaro laureatas Christopheris Walkenas jungiasi prie ypatingai gerai įvertinto „Kopos“ (angl. „Dune“) tęsinio. Žymusis aktorius filme suvaidins padišacho imperatorių Šadamą IV. Šis veikėjas buvo trumpai minimas pirmajame filme, tačiau ekrane nepasirodė.

Būtent dėl imperatoriaus Šadamo IV sprendimo, Leto Atreidas su šeima (visais Atreidų namais) yra išsiunčiami į dykumų planetą Arakį, kuriame turi išgauti melanžą ir, galiausiai yra įviliojami į spąstus. Šis sprendimas priimamas dėl to, kad imperatorių Šadaimą IV neramina kylanti Leto įtaka, dėl to buvo nuspręsta susidoroti su visa Atreidų gimine, bet gyvas išlieka Leto sūnus Polas. Na, o kaip bus toliau – pamatysime naujame filme, bet jau dabar akivaizdu, kad imperatorių vaidinsiantis C. Walkenas užims svarbią filmo dalį.

Knygos gerbėjams šis aktoriaus pasirinkimas gali atrodyti ganėtinai keistas dėl vienos paprastos priežasties – amžiaus ir išvaizdos. Knygoje aprašoma, kad imperatorius Šadamas IV yra 72 metų, nors atrodo ne vyresnis nei 35 metų. Tuo tarpu mes visi žinome, kaip atrodo 79 metų Christopheris Walkenas. Taigi, yra menka tikimybė, kad aktorių gali bandyti skaitmeniniu būdu atjauninti, nors, žinant Dennis Villeneuve nusistatymą kurti filmus su kuo mažiau vaizdo efektų, greičiausiai tokio sprendimo neišvysime.

Ši naujiena paaiškėjo ir po kitų aktorių prisijungimo, kai prie „Kopos“  antros dalies buvo prisidėjo Florence Pugh ir Austinas Butleris. F. Pugh vaidins princesę Irulaną, imperatoriaus dukrą, o A. Butleris atliks Feido-Rota Harkoneno vaidmenį, kurį originaliame 1984 metų filme įkūnijo pats Stingas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles