„Skruzdėliukas“ turės tęsinį ir naują pavadinimą

„Skruzdėliukas“ turės tęsinį ir naują pavadinimą

Nors abejonių turėjo nedaug kas, dabar galime būti tikri – „Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-man“) tikrai turės tęsinį. Kino studija „Marvel“ paskelbė, kad kurs antrąją filmo dalį ir ji bus įmesta tiesiai į trečiosios fazės vidurį, bet filmas nesivadins „Skruzdėliukas 2“. Šįkart studija nusprendė dėmesio suteikti ir dar vienam veikėjui, tad filmas vadinsis „Skruzdėliukas ir Vapsva“ (angl. „Ant-man and the Wasp“).

Ir toks gudrus pavidinimas į pirmą planą iškelia labai daug gerų žodžių susilaukusią Evangeline Lilly, kuri filme įkūnijo Houp Van Dain, arba tikrojo, originaliojo Skruzdėliuko dukrą. Kas matė filmą iki pabaigos tikriausiai supras, prie ko čia ta vapsva ir kad būtent ja buvo šiek tiek erzinami filmo žiūrovai, išlaukę iki paskutinio titro. Na, ir aišku, į filmą taip pat sugrįš Paulas Ruddas, suvaidinęs Skotą Langą, dar žinomą kaip Skruzdėliuką.

Kol kas dar neaišku, ar į tęsinio režisieriaus kėdę sugrįš tas pats Peytonas Reedas. Iki šiol vos trys „Marvel“ filmų režisieriai grįžo kurti savo filmų tęsinių. Tai – Jonas Favreau, Jossas Whedonas ir Jamesas Gunnas. Taigi, nebus nieko nuostabaus, jei studijos vadovai režisieriaus kėdę nuspręs perleisti kažkam kitam. Gerai pagalvojus, gal tai ir nebūtų didelis nuostolis, o taip pat būtų galimybę į postą įstatyti ir moterį režisierę. Niekad negali žinoti.

Visgi, galėjo taip nutikti, kad tęsinį ir nebūtų buvęs paskelbtas. Pagrindinė to priežastis – žmonės menkai lankėsi kino teatruose. Jis pagal uždarbį „Marvel“ visatoje yra trečias nuo galo, aplenkęs tik „Kapitoną Ameriką: Pirmąjį keršytoją“ (angl. „Captain America: The First Avenger“) ir „Nepaprastą Halką“ (angl. „The Incredible Hulk“). Bet kuo jau kuo, o kantrybe „Marvel“ tikrai nesiskundžia. Filmas per savo rodymo laiką uždirbo beveik 410 milijonų dolerių.

„Skruzdėliukas ir Vapsva“ kinus pasieks iškart po pirmosios „Keršytojų: Begalybės karų. 1 dalies“ (angl. „The Avengers: Infinity War – Part 1“). Taip jis iš pozicijos išstūmė „Juodąją panterą“, kurios premjera šiek tiek paankstinama. Tiesa, patį Skruzdėliuką išvysime kiek anksčiau. Jau kitais metais jis pasirodys „Kapitone Amerikoje: Pilietiniame kare“ (angl. „Captain America: Civil War“).

„Skruzdėliukas ir Vapsva“ pasaulio kino teatrus pasieks 2018 metų liepos 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles