„Terminatoriaus“ likimas priklauso studijos „Skydance“ vadovams

„Terminatoriaus“ likimas priklauso studijos „Skydance“ vadovams

Studija „Skydance“ sukūrusi penktąją „Terminatoriaus“ (angl. The Terminator) dalį, patvirtino, kad tolesni planai dėl franšizės vystymo bus dar kartą peržvelgi ir jau artimiausiu metu bus paskelbta, kas atsitiks su Jameso Camerono 1984 metais sukurto filmo ateitimi. Apie tai leidinui „The Wrap“ pasakojo studijos vadovė Dana Goldberg, kuriai ir priklauso teisės į žymiąją franšizę apie kiborgus.

„Aš nenoriu sakyti, kad projektas „užšaldytas“, jis labiau „pergalvojimo“ stadijoje“, – sakė vadovė. Pasak jos, kompanijai labiausiai užkliuvo mažos pajamos tėvynėje, kur filmas užsdirbo vos 90 milijonų dolerių. Tačiau tarptautinėje kino rinkoje filmui pavyko pasiekti net 350 milijonų dolerių.

„Laimei, mes gyvename tokiame pasaulyje, kuriame „naminis“ uždarbis nėra toks svarbus kaip tai buvo prieš 10–15 metų. Aš neneigiu, kad tėvynėje filmų pajamos nėra svarbios, bet reikia žiūrėti ir į kitas kino rinkas, kurios atneša filmams didžiulius pinigus.“ – pridūrė ji.

Dana Goldberg taip pat neatmėtė galimybės, kad iš ateities žmonijos vadą nužudyti atsiųsti kiborgai greitu metu ir vėl pasirodys didžiuosiuose kino ekranuose, bet šiuo metu kitais metais turėjęs prasidėti šeštosios dalies filmavimas atšauktas.

„Mes nesiruošiame kitais metais filmuoti dar vienos dalies, nes tai būtų ganėtinai rizikingas ėjimas neištirus „Genisys“ nesėkmės. Mes norime išsiaiškinti, kas buvo ne taip, ir ko iš mūsų tikisi žiūrovai“, –baigiant interviu pasakė studijos „Skydance“ vadovė.

Filmas „Terminatorius: Genisys“ (angl. Terminator: Genisys) visame pasaulyje užsidirbo 440 milijonų dolerių, iš kurių net 140 milijonų priklauso Kinijai. Pasak kino studijos analitikų, filmas, kurio biudžetas siekė 155 milijonus, net nesugebėjo padengti produkcijos išlaidų.

Ankščiau buvo planuojama, kad šeštoji ir septintoji dalis, ar tiksliau sakant, naujoji trilogija, dienos šviesą išvis 2017 ir 2018 metais. Toks skubėjimas buvo ne iš piršto laužtas. Visgi 2019 metais visos teisės į franšizę sugrįžta jos tėvui Jamesui Cameronui, kuris netrikšta noru pratęsti šios istorijos, kuri, pasak jo, užsibaigė 1991 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles