„Prometėjaus“ tęsinyje bus nauji veikėjai

„Prometėjaus“ tęsinyje bus nauji veikėjai

Žinomas britų režisierius ir prodiuseris seras Ridley‘is Scottas ir toliau dalijasi savo būsimo projekto „Svetimas. Prarastas rojus“ (angl. Alien. Paradise Lost) naujienomis bei siužeto detalėmis. Šis filmas turi tapti tiesioginiu „Prometėjaus“ (angl. Prometheus) tęsiniu. Apie tai kino kūrėjas papasakojo leidiniui „Awards Campaign“.

„Tai bus visiškai nauja istorija, nes jie iškeliaus į Inžinierių planetą, kur ir išsiaiškins, kas įvyko anksčiau. Tai buvo katastrofa. Jie skris tuo pačiu kosminiu laivu, kurį matėte „Prometėjaus“ pabaigoje, ir juos lydės dar vienas kosminis laisvas, kurio įgula taip pat keliaus į tą pačią pusę. Visi nauji veidai bus pristatyti pirmame filmo akte“, – trumpai filmo siužetą nupasakojo režisierius.

Režisierius neužsiminė, apie kokią būtent komandą jis kalba – žemės gyventojų, ar kitos civilizacijos atstovų. Taip pat kino kūrėjas kelis kartus pakartojo, kad nauja istorija bus glaudžiai susieta ir su „Svetimo“ (angl. Alien) pagrindine veikėja Ripli.

Režisieriaus planuose net trys pratęsimai, kurie dienos šviesą išvys tik tuo atveju, jei antrasis filmas bus pelningas. To negalima buvo pasakyti apie pirmą juosta, kuri 2012 metais užsidirbo vos 403 milijonus dolerių.

„Svetimas. Prarastas rojus“ filmavimas suplanuotas 2016 metų žiemą, o juostos premjera turi įvykti pirmame 2017 metų pusmetyje. Į filmą sugrįš pirmos dalies herojai, kuriuos suvaidino Noomi Rapace ir Michaelis Fassbenderis.

Šiuo metu visuose pasaulio kino teatruose rodomas R. Scotto mokslinės fantastikos hitas „Marsietis“ (angl. The Martian). Būtent šis projektas ir leido režisieriui imtis „Prometėjaus“ tęsinio.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Donatas / 2015 spalio 9

    Laukiamiausias , keletos pastaruju metu filmas. Pirma dalis buvo nuostabi, vienas is geriausiu sito zanro filmas.