„Marvel“ išstumdė kelių filmų premjeras ir pridėjo dar tris filmus 2020 metams

„Marvel“ išstumdė kelių filmų premjeras ir pridėjo dar tris filmus 2020 metams

Kad ir ką bekalbėtų Stevenas Spielbergas, kol kas komiksinių filmų era tikrai nesibaigia ir tą įrodo kino studijos „Marvel“ sprendimai. Į jau ir taip gana smarkiai užkištą filmų grafiką, studija sumąstė įkišti dar vieno filmo tęsinį, o pabaigai pridėti dar tis filmus, kurie pasirodys 2020 metais.

Pirmoji naujiena, savaime suprantama, yra apie „Skruzdėliuką ir Vapsvą“ (angl. „Ant-man and the Wasp“). Pastarasis drėbėsi tiesiai į 2018 metus ir iš vietos išjudino keletą filmų. Tai „Juodąją panterą“ (angl. „Black Panther“), kuris turėjo pasirodyti 2018 metų liepos 6 dieną. Dabar šią pozicija užima „Skruzdėliuko“ tęsinys. Tiesa, toks sujudimas tik priartina „Juodosios panteros“ premjerą, tai galbūt per daug ir nereiktų liūdėti. Filmas kinus pasieks 2018 metų vasario 16 dieną.

Dar vienas savo poziciją pakeitęs filmas yra „Kapitonę Nuostabioji“ (angl. „Captain Marvel“), kuri iš 2018 metų buvo perkelta į 2019 metų kovo 8 dieną. Toks žingsnis reiškia, kad Vapsva, arba ją vaidinanti Evangeline Lilly, taps primaja moterimi superheroje, kuri puikuosis ir filmo pavadinima ir bus viena pagrindinių veikėjų.

Be datų išstumdymo „Marvel“ paskelbė ir apie tris naujus filmus. Tiksliau, apie jų datas. Tai bus 2020 metų gegužės 1 diena, liepos 10 diena ir lapkričio 6-oji. Kol kas nė vienas projektas pavadinimų neturi ir net sunku įsivaizduoti, apie ką galėtų būti filmai, bet akivaizdu, kad tai bus jau ketvirtoji „Marvel“ fazė, apie kurią iki šiol buvo labai mažai kalbama. Pagrinde todėl, kad dauguma manė, jog „Marvel“ aukso amžius baigsis su trečiąja faze, kurią vainikuos dvi filmo „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „The Avengers: Infinity War“) dalys. Pasirodo, istorija bus tęsiama ir toliau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles