„Nerealieji 2“ ir „Ratai 3“ jau gavo premjeros datas, „Žaislų istorija 4“ – nukelta

„Nerealieji 2“ ir „Ratai 3“ jau gavo premjeros datas, „Žaislų istorija 4“ – nukelta

Ne vien kino studija „Marvel“ ėmė žaisti su savo filmų datomis. Šįkart pakalbėkime apie „Disney“ ir jų projektus. Kaip praneša portalas „Collider.com“, studija išjudino ilgai paslapčiomis laikytų projektų premjerų datas ir šįkart dėmesio centre atsiduria „Nerealieji 2“ (angl. „The Incredibles 2“) ir „Ratai 3“ (angl. „Cars 3“).

Tikrai ne vienas animacijos ir tiesiog filmų gerbėjas laukia režisieriaus Brado Birdo superherojų sugrįžimo naujiems nuotykiams. Tiesa, jų dar teks tikrai palaukti. „Nerealieji 2“ kinus išvys tik 2019 metų birželio 21 dieną. Tomis pačiomis datomis yra numatytas tik vienas filmas – „Teisingumo lyga. 2 dalis“. Tai iš esmės labai jau negražus „Disney“ gestas ir veiksmas atsižvelgiant į konkurentus, nes vieną kartą studija „Warner Bros.“ jau nusileido „Kapitonui Amerikai: Pilietiniam karui“ (angl. „Captain America: Civil War“). Tikėtina, kad šįkart „Warner Bros.“ Paliks savo filmą kautis su animaciniais superherojais.

Tuo tarpu „Ratų“ gerbėjai gali džiaugtis labiau. Trečioji filmo dalis, kurią režisuos Johnas Lasseteris, kinus pasieks jau visai greitai – 2017 metų birželio 16 dieną. Ir nuo čia pasidaro šiek tiek liūdniau. Ši data anksčiau priklausė „Žaislų istorijai 4“ (angl. „Toy Story 4“). Dabar filmas nukeliamas į kitus metus ir pasirodys 2018 m. birželio 15 dieną. Šią juostą taip pat režisuos Johnas Lasseteris, o scenarijų rašo Rashida Jones ir Willas McCormackas.

Kitose nustatytose datose, kurioms priklausantys projektai kol kas vadinasi „Bevardė „Disney“ pasaka“. Tai reiškia, kad tose vietose pasirodys animacinių filmų perkėlimai į tikrąjį pasaulį. Studija tokių projektų turi tikrai ne vieną, tik anksčiau nebuvo skelbiamos jų datos. Tai bus ir „Merė Poppins“ (angl. „Mary Poppins“), ir „Mulana“ (angl. „Mulan“), ir „Auksarankė“ (angl. „Tinkerbell“ ir dar daugelis kitų. Staigmena staigmena, bet studija taip pat įkišo ir poros bevardžių „Pixar“ filmų datas.

Visas tvarkaraštis (bent kol kas) atrodo taip:

• 2017 m. birželio 16 d. – „Ratai 3“
• 2017 m. gruodžio 22 d. – Bevardė „Disney“ pasaka
• 2018 m. birželio 15 d. – „Žaislų istorija 4“
• 2018 m. lapkričio 2 d. – Bevardė „Disney“ pasaka
• 2019 m. kovo 29 d. – Bevardė „Disney“ pasaka
• 2019 m. balandžio 12 d. – Bevardis „Disney“ animacinis filmas
• 2019 m. birželio 21 d. – „Nerealieji 2“
• 2019 m. lapkričio 8 d. – Bevardė „Disney“ pasaka
• 2020 m. kovo 13 d. – Bevardis „Pixar“ projektas
• 2020 m. birželio 19 d. – Bevardis „Pixar“ projektas
• 2020 m. lapkričio 25 d. – Bevardis „Disney“ animacinis filmas

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Minde / 2017 sausio 3

    Aciu uz ratai 3