Pasirodė vieno iš „Deadpool 2” personažų iliustracijos

Pasirodė vieno iš „Deadpool 2” personažų iliustracijos

Kiek ankščiau šią savaitę pasirodė naujienos, kad Oskarui nominuotas aktorius Michaelas Shannonas yra pagrindinis pretendentas suvaidinti „Deadpool“ porininką Cable antrojoje filmo dalyje. Pasklidus tokiems gandams puslapis „BossLogic“ visuomet skuba nustebinti gerbėjus savo kurtomis iliustracijomis. Paremtos komiksuose pavaizduotais herojų kostiumais, iliustracijos atskleidžia kaip aktoriai atrodytų vaidindami tam tikrą superherojų.

Kaip ir tikėtasi, „BossLogic“ vakar savo „Twitter“ paskyroje pasidalino būtent Cable personažo iliustracija. Pirminiai pranešimai skelbė, kad šiam vaidmeniui buvo svarstytas ir aktorius Bradas Pittas. Ta proga kino kompanija „20th Century Fox“ paviešino panašias iliustracijas ir su šiuo aktoriumi. Vėliau Bradui Pittui oficialiai paskelbus, kad jo šis vaidmuo nedomina iliustracijos buvo ištrintos.

Laukiant kol filmo „Deadpool“ kūrybinė grupė priims lemiamą sprendimą dėl Cable personažo, jau yra aišku, kad aktorė Zazie Beetz suvaidins Domino, o Brianna Hildebrand grįš ir į antrąją „Deadpool“ dalį. Remiantis pranešimais, filmavimo darbai buvo perkelti iš birželio į rugsėjo mėnesį, o „20th Century Fox“ oficialios juostos filmavimo pradžios dar nepaskelbė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles