Legendinis „Žvaigždžių karų“ personažas prisijungs prie šalutinio serijos projekto

Legendinis „Žvaigždžių karų“ personažas prisijungs prie šalutinio serijos projekto

Visi „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) gerbėjai kuo puikiausiai tiek iš ankstesnės trilogijos, tiek iš naujausios dalies prisimena legendinį Čiubakos personažą. Pasak gandų, Hanas Solo (akt. Harrisonas Fordas) savo amžiną kompanioną turės ir savo asmeniniame filme.

Režisieriai Philas Lordas ir Chrisas Milleris patvirtino, kad Čiubaka (angl. Chewbacca) taip pat bus jų kuriamo filmo istorijos dalimi. Kaip ir buvo spėliojama, prie juostos prisijungs ir legendinis „Wookiee-is“ Čiubaka. Teigiama, kad šalutiniame „Žvaigždžių karų“ filme bus pasakojama apie jaunąjį Haną Solo, originaliuosiuose franšizės filmuose įkūnytą Harrisono Fordo. Filme bus rodoma, kokiu būdu Hanas tapo kontrabandininku, vienu žymiausių visų laikų veikėjų kine, o kažkurioje juostos dalyje susitiks ir su pačiu Čiubaka.

Skelbiama, kad filme „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“) Čiubaką suvaidinęs aktorius Joonas Suotamo ir šalutiniame projekte suvaidins personažą. Tuo tarpu, kas suvaidins jaunąjį Haną Solo kolkas dar nepranešama. Teigiama, kad tarp realiausių kandidatų yra Emory Cohen, Scott Eastwood, Ansel Elgort, Dave Franco, Blake Jenner, Logan Lerner, Jack Reynor ar netgi Milesas Telleris.

Šalutinis serijos projektas apie Haną Solą ir jo nuotykius su Čiubaka kino ekranuose pasirodys 2018-aisiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles