Naujajame „Valeriano ir tūkstančio planetų miesto“ anonse – žvilgsnis į fantastinį Luco Bessono pasaulį

Vienas itin laukiamų šių metų mokslinės fantastikos darbų – „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valerian and the City of Thousand Planets“). Artėjant premjerai, šis prancūzų mokslinės fantastikos grando Luco Bessono darbas sulaukia naujojo anonso, kuriame kiek aiškiau parodomas veiksmas ir istorija, apie kurią suksis visa siužetinė linija.

Anonsas sudaro įspūdį, kad L. Bessonas galiausiai grįžta prie savo kino kūrimo ištakų, kai vienas geriausiu jo mokslinės fantastikos darbų buvo laikomas „5 elementas“. Ir vėl išvystame aibę įvairiausių ateivių, veiksmas vyksta 28-ajame amžiuje, o pagrindiniai veikėjai vėl yra porelė. Viskas kaip ir pažįstama, bet tuo pačiu ir nauja. O būtent šis stilius kino kūrėjui yra labai tinkamas.

Jau dabar akivaizdu, kad filme tikrai netrūks lengvo humoro ir daug beprotiško veiksmo. Gal net galima sakyti, jog bus bandoma išlaikyti „5 elemento“ stilistiką, pridedant „Disney“ prieskonio. Na, jei tiksliau, įvedant „Džono Karterio“ pasaulį ir „Galaktikos sergėtojų“ šmaikštumą. Ar tai pasiseks… Geras klausimas, bet kosminių filmų dabar tikrai netrūksta, tad reikia tikėtis, jog tūkstančiai ateivių rasių pramuš tą nusistovėjusį šabloną.

Filmas bus kuriamas pagal klasikinį prancūzų komiksą „Valerianas ir Laurelina“ (angl. „Valerian and Laureline“). Valerianas ir Laurelina yra specialieji agentai, dirbantys žmonių kontroliuojamose galaktikos teritorijose. Jie yra viena iš komandų, kurioms paskirta sužiūrėti tvarką visatoje. Valerianas nori ne tik profesionalių santykių su savo partnere, tačiau Laurelina yra tradicinių pažiūrų moteris ir stengiasi išlikti profesionali, nuolat atstumdama savo partnerį.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Dane’as DeHaanas, Cara Delevigne, pop muzikos atlikėja Rihanna, Ethanas Hawke’as, Johnas Goodmanas ir kiti.

Numatoma, kad filmas kinus pasieks liepos 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles