Deadpool ir Grobuonis sulauks tęsinių

Deadpool ir Grobuonis sulauks tęsinių

Kol pandemija nestabdomai griauna kino teatrų veiklą, studijos vis tiek tikisi geriausio ir planuoja ateities projektus. Du dideli iš „Fox“ perimti, o dabar „Disney“ studijai priklausantys veikėjai sulauks naujų filmų.

Vieno iš labiausiai žinomo bei atpažįstamo padaro Grobuonio reputacija šiuo metu yra visiškame dugne po labai nepavykusio, prieš kelerius metus pasirodžiusio perdirbinio „Grobuonis. Patobulinimas“ (angl. „The Predator“).  „20th Century Studios“ problemos šioje situacijoje nemato ir ruošiasi filmų seriją papildyti penktu filmu. Grobuonį bus bandomas atgaivinti dar kartą, šįkart su „10-osios Kloverfyldo gatvės“ (angl. „10 Cloverfield Lane“) režisieriumi Danu Trachtenbergu. Teigiama, kad penktasis filmas atsisakys nepavykusio perdirbinio siužeto ir ieškos naujos istorijos.

Antrasis papildymas nieko nenustebins, tačiau vis tiek malonu žinoti, kad „Deadpool 3“ yra oficialiai paskelbtas ir jo kūrimas jau prasideda. Tai bus pirmasis bendradarbiavimas tarp Ryano Reynoldso bei „Disney“ studijos ir nors gerbėjai smalsauja, kaip jo nepraustaburnis ir galūnes kapojantis superherojus pritaps prie šeimai draugiško „Disney“ prekės ženklo, aktorius tvirtina, kad trečiasis filmas vis tiek turės griežtą N-16 cenzą. Iš daugybės scenaristų kūrybinė komanda išsirinko Molyneux seseris, rašančias animacinio serialo „Bobo užkandinė“ (angl. „Bob‘s Burgers“) scenarijų. O kol „Deadpool 3“ siužetas yra kuriamas, šiuo metu ieškoma naujo režisieriaus, nes antrąją dalį režisavęs Davidas Leitchas nesugrįš.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles