Naujoji „Nepriklausomybės dienos“ tęsinio reklama stebina efektų dydžiu ir galingumu

Lygiai prieš 20 metų, JAV vykstančios Super taurės metu, pasirodė pirmasis „Nepriklausomybės dienos“ (angl. „Independence Day“) anonsas. Ta proga kino studija 20th Century Fox užsimojo pakartoti šį istorinį įvykį ir sekmadienį vykusios 50-osios Super taurės metu paleido pirmąją televizinę filmo „Nepriklausomybės diena: Atgimimas“ (angl. „Independence Day: Resurgence“) reklamą.

Nors pirmasis filmo anonsas atrodė pakankamai įspūdingai, šiam renginiui filmo kūrėjai tikrai nepasikuklino. Jau dabar matosi, kad į šį kiek daugiau nei 30 sekundžių anonsą buvo įkišta labai daug pinigų ir skirta daug dėmesio. Žinoma, į orą paleisti 4-5 milijonus dolerių juk nesinorėtų. Tad anonse labai daug spec. efektų, naujų vaizdų, sprogimų, kritimų, šūvių ir taip toliau. Kitaip tariant, 30+ sekundžių intensyvaus veiksmo.

Pagrindiniuose vaidmenyse ir vėl išvysime Jeffą Goldblumą su Billu Pullmanu. Prie jų prisijungs Liamas Hemsworthas, Vivica A. Fox, Charlotte Gainsbourg, Jessie Usher, Maika Monroe, Sela Ward, Brentas Spinteris ir Juddas Hirschas.

„Nepriklausomybės diena: Atgimimas“ kinus pasieks kitų metų birželio 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles