Oficialu: „Amazon“ kurs „Žiedų valdovo“ serialą

Oficialu: „Amazon“ kurs „Žiedų valdovo“ serialą

Pirmadienį interneto milžinė „Amazon“ oficialiai patvirtino, jog gavo teises kurti serialą, paremtą rašytojo J.R.R. Tolkieno fantastine knygų serija, skelbia „The Hollywood Reporter“.

Kompanija iš karto pasiekė susitarimą dėl kelių sezonų kūrimo. Naujojo „Amazon“ serialo veiksmas vyks Viduržemyje ir pasakos naujas siužetines istorijas, atsitikusias iki įvykių „Žiedo brolijoje“ (angl. „The Fellowship of the Ring“). Susitarime, kurį su teisių turėtojais pasiekė „Amazon“, yra įrašyta galimybė kurti ir šalutinius projektus.

„Žiedų valdovas“ yra kultūrinis fenomenas, kuris literatūros ir kino pagalba žadino ištisų kartų vaizduotę. Esame sujaudinti, jog galėsime pakviesti „Žiedų valdovo“ gerbėjus į naujus nuotykius Viduržemyje“, – teigė „Amazon“ atstovė Sharon Tal Yguado.

„Esame pamaloninti, jog „Amazon“ yra pirmojo daugiasezoninio „Žiedų valdovo“ serialo namai. Sharon kartu su komanda turi daugybę idėjų, kaip į ekranus perkelti dar netyrinėtas istorijas iš originalių J.R.R. Tolkieno rankraščių“, – sakė rašytojo teisių savininkus atstovaujantis Mattas Galsoras.

Kalbos, jog „Amazon“ gali kurti serialą pagal J.R.R. Tolkieno kūrinius pasklido prieš dešimt dienų, tačiau oficialus patvirtinimas buvo išplatintas tik šį pirmadienį. Kol kas neskelbiama kas bus pagrindiniai serialo kūrėjai ir scenaristai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles