Pharello Williamso gyvenimas bus paverstas miuziklu

Pharello Williamso gyvenimas bus paverstas miuziklu

Amerikiečių atlikėjo ir dainų kūrėjo Pharello Williamso ankstyvasis gyvenimo etapas bus paverstas muzikiniu filmu, skelbia „The Hollywood Reporter“.

Pasak pranešimų, juosta pasakos apie dainininko jaunystę Virdžinija Byče. Taip pat skelbiama, kad ši istorija primins Romeo ir Džiuljetos, tik bus su dainomis.

Filmo pavadinimas – „Atlantis“, o jo režisieriumi paskirtas Michaelas Mayeris. Kūrėjas daugiausiai žinomas dėl darbų Brodvėjaus miuzikluose, tad tikrai bus tinkamas darbui su muzikiniu filmu. Tačiau M. Mayeris ne naujokas ir kine – jis režisavo filmą šeimai „Flicka“, o šiais metais pasirodys jo režisuota nauja Antono Čechovo „Žuvėdros“ (angl. „The Seagull“) adaptacija.

„Atlantis“ kurs kino studija „20th Century Fox“ ir tai nebus pirmas studijos ir Pharello Williamso bendradarbiavimas. Ph. Williamsas kūrė muziką ir prodiusavo vieną iš geriausiai įvertintų šių metų juostų „Paslėpti skaičiai“ (angl. „Hidden Figures“).

Ph. Williamso biografinis filmas bus miuziklas ir tai dar kartą įrodo, kad Holivude šis žanras grįžta į populiarumo olimpą. „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“) visame pasaulyje uždirbo 427 mln. JAV dolerių, o vis dar rodoma „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“) jau beveik pasiekė uždirbtų 700 mln. JAV dolerių ribą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles