„Rizikinga erzinti diedukus“ keliasi į televizijos ekranus

„Rizikinga erzinti diedukus“ keliasi į televizijos ekranus

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujienų, kad kino projektai keliasi į mažuosius ekranus. Televizijų studijos užčiuopė aukso gysla ir bent kiek populiaresnius filmus adaptuoja televizijai. Ne išimtis ir istorija apie nusenusius buvusius agentus, kurie savo smilkstančią ugnelę parodė dviejuose „Rizikinga erzinti diedukus“ (angl. „RED“) filmuose. Teises į serialo kūrimą nusipirko televizijos studija „NBC“, praneša portalas „Deadline“.

Pagal to paties pavadinimo komiksus sukurta veiksmo komedija turėjo išties daug puikių aktorių. Per du filmus ekrane galėjome išvysti Bruce‘ą Willisą, Helen Mirren, Johną Malkovichių, Mary-Louise Parker, Karlą Urbaną, Morganą Freemaną ir Anthony Hopkinsą. Kol kas neaišku, ar bent vienas iš šių aktorių pasirodys seriale. Tikėtina, kad B. Willisas filme tikrai nepasirodys, o to priežastis labai paprasta – aktorius yra beprotiškai brangus ir niekaip nenuleidžia savo kainos. Ne kartą jis už vieną filmavimo dieną yra paprašęs milijono dolerių, todėl įkąsti jį serialo kūrimui – praktiškai neįmanoma misija.

Scenarijų serialui rašo abiejų filmų scenaristai Jonas ir Ericas Hoeberiai. Juostos prodiusavimu užsiims taip pat filmų prodiuseriai Lorenzo di Bonaventura ir Markas Vahradianas. Toks kūrybinės grupės perėjimas parodo, kad jie rimtai nusiteikę tęsti istoriją ir dar labiau ją išplėtoti.

Serialas nenutols nuo filmų koncepcijos, tačiau labiau gilinsis į žmones. Bus pasakojama apie nusenusių ir į atsargą išėjusių buvusių agentų gyvenimus ir sunkumus, su kuriais agentai susiduria, kai nebegali lengva ranka žudyti visų iš eilės. Taip pat netruks ir įnirtingų kovų, kuriose buvę agentai kovos su juos išmetusiomis agentūromis – CŽV, KGB, MI6 ir panašiai.

Abi filmo dalys buvo gana finansiškai sėkmingos. Pirmasis filmas uždirbo beveik 200 miljonų dolerių, o antrasis – 148 milijonus.

Kada planuojama „Rizikinga erzinti diedukus“ premjera televizijoje, dar nepranešama. Kadangi scenarijus kelioms serijoms jau yra, tikėtina, jog pirmosios serijos pasirodys kitų metų rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles