Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (08.14 – 08.16)

Ne itin pelningas, bet puikiais kino hitais galintis pasigirti rugpjūtis jau įpusėjo, tačiau, per tris rodymo savaitgalius, joks filmas nesugebėjo pakeisti dominuojančio studijos „Paramount“ lyderio. Net ir pats naujausias G. Ritchie darbas nesudarė jokios konkurencijos senbuviams, kurie ir toliau pildo savo kišenes solidžiais uždarbiais. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) – trečią savaitę iš eilės pirmoje vietoje ir vėl atsiduria naujausias Tomo Cruise‘o projektas, kuris šį kartą kūrėjams iš 62 teritorijų atnešė 46,1 milijonus dolerių. Bendros juostos pajamos užsienyje siekia 235,3 milijonus dolerių, o kartu su tėvynės pajamomis juosta bendroje sumoje jau turi 373,4 milijonus.

Juosta šį savaitgalį iš pirmosios pozicijos su 7 milijonais startavo Prancūzijoje, o Brazilijos žiūrovai davė filmui 3,5 milijonų dolerių. Filmui taip pat gerai sekasi rinkti ir tose šalyse, kur jis jau rodomas kelias savaites. Filmo vis dar laukiama Kinijoje, kur jis turi pasirodyti rugsėjo 8 dieną. Tikėtina, jog ten jo pajamos perkops 100 milijonų dolerių.

„Išeik, pone Augly“ (angl. „Go Away, Mr. Tumor“) – dar vienas lokalinis Kinijos filmas atsiduria geriausių sąraše. Tai šį savaitgalį kinuose pasirodęs komedinis projektas, kuriam pavyko užsidirbti 22,4 milijonus dolerių. Bendro filmo suma nuo premjeros trečiadienį išaugo iki 30,8 milijonų. Filmo laukia 18 premjerų visoje Azijoje.

„Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“) – didelį fiasko patyręs paskutinius trupinius renka naujausias studijos „20th Century Fox“ superherojų filmas. Juosta užsidirbo 16,2 milijonų dolerių iš 54 šalių ir dabar savo sąskaitoje turi 60,1 mln. tarptautinio uždarbio. Bendros pajamos perkopė 100 milijonų dolerių (102 mln.), tačiau tai itin vargani pinigai projektui, kurio kaina su reklamomis siekia 200 milijonų. Anksčiau studija pareiškė, jog šis projektas jai atneš 60 mln. dolerių nuostolių.

„Pakalikai“ (angl. „Minions“) – 15 milijonų gali pasigirti studijos „Universal“ animacinis hitas. „Bjauriojo Aš“ šalutinis projektas dabar turi 957,4 milijonus dolerių bendrų pajamų ir užėmė penktąją daugiausiai užsidirbusių animacinių filmų vietą kino istorijoje, praleisdamas prieš save „Bjaurųjį Aš 2“ (975,5 mln.), „Liūtą karalių“ (987,5 mln.), „Žaislų istoriją 3“ (1,064 mlrd.) ir „Ledo šalį“ (1,28 mlrd.). Filmuko vis dar laukiama Kinijoje, kurioje jis startuos rugsėjo 13 dieną, tačiau iki premjeros jis turėtų perkopti milijardą dolerių ir tapti ketvirtu filmų šiais metais, kuriam tai pavyko.

„Pikseliai“ (angl. „Pixels“) – Adamo Sandlerio naujausias projektas iš 80 teritorijų užsidirbo 12 milijonų dolerių. Bendros tarptautinės pajamos priartėjo prie 100 mln. dolerių, o su Šiaurės Amerikos pasiekimais, filmas dabar savo sąskaitoje turi 155,4 milijonus dolerių. Kinijoje premjera įvyks rugsėjo 15 dieną, todėl vis dar tikėtina, jog juostai pavyks perkopti 200 milijonų dolerių ribą.

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) – studijos „Pixar“ animacinis šedevras šį kartą pasipildė 11,4 milijonų, gautų iš 55 šalių žiūrovų. Juostai puikiai sekasi tiek tėvynėje, tiek užsienyje, todėl bendros jos pajamos artėja prie 700 mln. dolerių ribos. Dabar filmas turi jau 667 milijonus, iš kurių 339,3 milijonai priklauso tarptautinėms teritorijoms. Juostai dar liko kelios svarbios šalys, todėl 700 milijonų jau po kelių savaičių bus perkopti.

„Monstrų medžioklė“ (angl. „Monster Hunt“) – daugiausias užsidirbęs visų laikų Kinijos filmas šį kartą užsidirbo 11,8 milijonų dolerių ir bendroje įskaitoje turi 346,1 milijonus dolerių. Vis dar lieka teoriniai šansai aplenkti „Greitų ir įsiutusių“ septintąją dalį, tačiau tai padaryti juostai bus itin sunku, nes keli nauji projektai, kaip „Išeik, pone Augly“, užvaldo kino teatrus ir nustumia senbuvį į žemesnes pozicijas.

„Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) – 7,4 milijonus antrąjį savaitgalį Japonijoje pelno daugiausiai kol kas šiais metais užsidirbęs filmas apie priešistorinius gyvius. Per 12 rodymo dienų, filmas tekančios saulės krašte užsidribo solidžius 34,9 milijonus dolerių. Bendrai juosta dabar jau turi 1,606 mlrd. dolerių.

„Be stabdžių“ (angl. „Trainwreck“) – Juddo Apatow naujausias režisūrinis projektas iš 27 teritorijų šį savaitgalį užsidirbo 6,2 milijonus dolerių ir padidino savo tarptautinių pajamų uždarbį iki 13,7 milijonų. Filmas visame pasaulyje užsidirbo jau 111,3 milijonų dolerių ir nežada sustoti. Šmaikščiai juostai su Amy Schumer liko dar 20 premjerų visame pasaulyje. Finalinės juostos pajamos turėtų būti maždaug 150 mln. ribose, kas yra išties puikus rezultatas 35 milijonus kainavusiai komedijai.

„Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) – 5,6 milijonus iš 51 šalies į savo sąskaitą įkrovė mažiausias studijos „Marvel“ herojus. Filmo pajamos tarptautinėse teritorijose išaugo iki 189,5 milijonų ir po kelių savaičių perkops 200 milijonų dolerių ribą. Bendrai filmas dabar turi 347 milijonus, tačiau jo vis dar laukia Kinija, todėl filmui pranašaujamas 400 milijonų dolerių perkopimas ir finalinės 420-440 mln. pajamos.

Artėjantis savaitgalis į kino ekranus atneš naująją kompiuterinio žaidimo ekranizaciją „Hitmanas. Agentas 47“ (angl. Hitman. Agent 47“), kuris, galbūt, šiek tiek pakeis situaciją pirmame trejetuke. Taip pat į kino ekranus žygiuoja ir siaubo filmo „Grėsmingas“ (angl. „Sinister“) tęsinys, kurio žiūrovai laukė trejus metus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles