Gracingos „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ gražuolės Alicia Vikander ir Elizabeth Debicki – buvusios balerinos

Be gražių moterų neapsieina nė viena pasaulio gelbėjimo misija. Kur sukasi pavojingi ir drąsūs vyrai, ten ir jos, dramatiškos, mirtinai gundančios ir stebinančios įspūdingais sugebėjimais. Lietuvos kino teatrus pasiekusiame stilingame Guyaus Ritchie’io filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) žiūrovai negalės atplėšti akių nuo dviejų pagrindinių šios juostos moterų – Alicios Vikander ir Elizabethos Debicki.

Filme „Ex Machina“ regėta Švedijos aktorė A. Vikander įkūnijo gerąją jėgas suvienijusių CŽV ir KGB agentų, Napoleono Solo (akt. Henry Cavillas) ir Iljos Kuriakino (akt. Armie Hammeris), pagalbininkę Gabi. Ši herojė yra iš Rytų Vokietijos kilusi automechanikė, kurios tėvas – žinomas mokslininkas, tad mergina turi žinių, kurių trokšta tarptautinės nusikaltėlių grupuotės vadeivos. 26-erių tamsiaplaukė filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ nustebins ypatingu lankstumu ir plastika. Šias savybes ji puoselėjo nuo jaunų dienų šokdama baletą. A. Vikander teigimu, laikas, praleistas Karališkojoje Švedijos baleto mokykloje, jai suteikė puikų fizinio pasirengimo pagrindą, ypač gelbstintį kuomet filmo scenarijus reikalauja ne tik gražiai atrodyti, bet ir atlikti sudėtingų triukų.

Jai antrino ir metais jaunesnė kolegė E. Debicki. Baletas yra tiesiog įaugęs į šios iš Australijos kilusios šviesiaplaukės kraują. Abu E. Debicki tėvai buvo baleto šokėjai, tad nenuostabu, kad ir ji baletą šoko nuo mažens, kol ūgtelėjusi susidomėjo teatro menu ir nutarė tapti aktore. Filme „Didysis Getsbis“ vaidinusi E. Debicki juostoje „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ tapo viena filmo blogiukų. Jos herojė Viktoria pasižymi puikia gracija ir išlavintu skoniu. „Nors ji – blogiukė, ji atrodo tarsi deivė. Kai ji eina, atrodo, tarsi sklęstų ore. Baleto patirtis pagelbėjo stengiantis perteikti šį pojūtį žiūrovui“, – kalbėjo E. Debicki.

Šią savaitę abi gražuolės su kolegomis pasirodė „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ premjeroje Niujorke. E. Debicki susirinkusiems pademonstravo įspūdingą iškirptę, o A. Vikander pasirinko moderniai atrodančią ilgą baltą suknelę, puoštą odos dirželiais. Jų nuotraukas išvysti galite paspaudę ant šios nuorodos.

Puikiu humoru pagardintame filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ superagentai bandys slapčia neutralizuoti su naciais siejamą grupuotę, rezgančią planą sukurti atominę bombą. Tarptautinių nusikaltėlių paieškos, fatališkų moterų vilionės ir agentų mėginimai išgelbėti pasaulį nepaliks abejingų. Veiksmo filmas „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles