Paskelbta, kada pasirodys Stepheno Kingo knygos „Tas“ ekranizacija

Paskelbta, kada pasirodys Stepheno Kingo knygos „Tas“ ekranizacija

Studija „Warner Bros.“ paskelbė, kada sulauksime naujosios žymiojo amerikiečių rašytojo Stepheno Kingo knygos „Tas“ (angl. „IT“) ekranizacijos. Kaip skelbia portalas „The Wrap“, naujoji romano vizija kino ekranus pasieks 2017 m. rugsėjo 8 dieną.

Filmą režisuoti imsis siaubo trilerio „Mama“ režisierius Andresas Muschiettis. Kino kūrėjas pakeitė iš režisieriaus posto anksčiau pasitraukusį Cary Fukunagą. Taip pat iš filmo pasitraukė ir pagrindinį vaidmenį turėsiantis atlikti Willas Pouteras. Aktorius dėl itin užimto darbo grafiko nekaip negalės rasti laiko nusifilmuoti kraupaus klouno Penivaizo vaidmenyje. Kol kas neskelbiama, koks aktorius jį pakeis. Taip pat nežinia, kas atliks kitus vaidmenis.

„Tas“ knygynų lentynose pasirodė 1986 metais. Knygoje aprašytas veiksmas vystėsi dvejose laiko juostose – šeštame ir devintame dvidešimtojo amžiaus dešimtmečiuose. Siužetinės linijos epicentre atsidūrė jaunuolių grupė, kuriai reikėjo atremti nematyto blogio užpuolimą. Jiems tas pavyko, tačiau po 30 metų demonas sugrįžta. Jau suaugę jaunuoliai ir vėl stoja į kovą su blogiu.

Kūrinys jau buvo ekranizuotas 1990 metais kaip dviejų dalių pilnametražis kino filmas, kurį parodė kanalas ABC. Filmas buvo sutiktas labai šaltai tiek kritikų, tiek žiūrovų, nes filmo metų nebuvo parodytos svarbiausios knygos scenos, kurios sudarė ganėtinai erotinį pavidalą. Taip pat kritikos sulaukė ir itin užtemtas veiksmo pateikimas, kuris kėlė nuobodulį, o ne pramogą.

Paskutinį kartą Stepheno Kingo romano ekranizacija kino ekranus pasiekė 2013 metais. Tai buvo knygos „Kerė“ (angl. „Carrie“) naujoji vizija ir tiesioginis 1976 m. filmo perdirbinys. Juosta užsidirbo 84 mln. dolerių, tačiau buvo priimta ganėtinai šaltai. Kitais metais laukia dar viena, ambicingai atrodanti ir naują frančizę žadanti ekranizacija „Tamsusis bokštas“ (angl. „The Dark Tower“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles