Klaidinga manyti, kad moterys nemėgsta kietų veiksmo filmų, sako Charlize Theron

Klaidinga manyti, kad moterys nemėgsta kietų veiksmo filmų, sako Charlize Theron

Oskaro laureatė Charlize Theron nesiruošia tylėti tada, kai reikia išsakyti savo nuomonę kalbant apie stereotipus, kurių aukomis tampa moterys Holivude.

Iš Pietų Afrikos Respublikos kilusi aktorė, neseniai apgailestavusi, kad gražioms aktorėms tampa vis sunkiau gauti vaidmenis, viename interviu savo taikiniu pasirinko gajų stereotipą, anot kurio, moterims nepatinka veiksmo filmai.

Pernai metų viename populiariausių filmų „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) Imperatorę Furiozą įkūnijusi aktorė šiuo klausimu išsakė savo nuomonę. „Didžiulė klaida yra manyti, kad moterys nemėgsta kietų veiksmo filmų. Taip manydamas Holivudas praranda milijardus. Devyniais atvejai iš dešimties apie „Pašėlusį Maksą“ prie manęs prieidavo pakalbėti moterys, o ne vyrai. Su manim susitikdavo motinos, norėdamos pasakyti, kad pavadino savo dukras Furiozos vardu! Tai, ką noriu pasakyti, – klaidinga manyti, kad šiuo žanru domisi tik tam tikra publika“, patikino aktorė, šiame filme suvaidinusi skustagalvę kovotoją feministę amputuota ranka.

Kita vertus, C. Theron mano, kad kino industrija yra daug atlaidesnė vyrų nesėkmėms: „Holivudas reaguoja daug griežčiau, jei lūkesčių nepateisina filmas, kuriame dominuoja moterys. Esu sutikusi daugybę aktorių vyrų, kurie keliavo iš vieno nesėkmingo projekto į kitą be jokių problemų, tačiau nemanau, kad kuri nors moteris aktorė būtų vertinama taip atlaidžiai.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles