Svarbiausi pirmųjų šešių „Sostų karų“ sezonų įvykiai

Jau sekmadienį prasideda ilgiau nei įprastai kurtas ir dėl to dar labiau laukiamas septintasis serialo „Sostų karai“ sezonas. Serialas jau yra įėjęs į televizijos istoriją kaip neturintis sau lygių savo siužeto ambicingumu, projekto brangumu ir veikėjų gausa. Dėl šios priežasties serialą rodantis HBO kanalas išleido trumpą video, kuriame yra primenami svarbiausi pirmųjų šešių sezonų įvykiai.

Kaip ir galima tikėtis, nupasakoti tai, kas yra pateikta šioje santraukoje, yra praktiškai neįmanoma. Penkias minutes trunkantis video žiūrovus sugrąžina į didžiausius bei labiausiai šokiravusius serialo momentus ir primena, kad istorija prasidėjo nuo toje pačioje vietoje buvusios tvirtos Starkų šeimos. Šalia to yra nuolatinės veikėjų mirtys, augantys drakonai, didžiausi mūšiai ir nesibaigiantys pažadai, kad jau tuoj ateis žiema.

Akivaizdu, kad tai yra labiau priminimas serialą jau žiūrintiems ir per metus laiko įvairias istorijas kiek primiršusiems žiūrovams, norintiems atsiminti, kur pagrindiniai veikėjai buvo palikti paskutinėse serijose. Jau 60 serijų parodęs serialas visų savo įvykių ir veikėjų sutalpinti į kelias minutes veikiausiai nesugebėtų, todėl „Sostų karų“ dar nemačiusiems naujokams toks anonsas gali nebūti naudingas.

Septintasis ir priešpaskutinis „Sostų karų“ sezonas, prasidėsiantis šį sekmadienį, truks septynias serijas. Šešių serijų trukmės aštuntasis sezonas, užbaigsiantis didžiąją istoriją, turėtų pasirodyti 2018 m. ar net 2019 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles